Półkolumny

Półkolumny ozdobne to świetna propozycja dla właścicieli nieruchomości, którzy cenią sobie klasyczną stylistykę wnętrza z widocznymi naleciałościami z czasów antycznych. Jeśli pełne kolumny nie mogą być wykorzystane w Państwa wnętrzu, warto rozważyć użycie dekoracyjnych półkolumn. 

Czytaj dalej
Filtrowanie

Filtrowanie i sortowanie

Rozmiar
Cena
Materiał
Styl
Wyczyść filtry
Liczba produktów: 15

Półkolumny Mardom Decor do wnętrz charakteryzują się doskonałą jakością oraz możliwością wieloletniej eksploatacji bez konieczności systematycznej renowacji produktu. To świetne rozwiązanie dla osób lubiących połączenie funkcjonalności i pięknego designu, odwołującego się do dawnych czasów. 

Półkolumny do wnętrz – dekory w klasycznym stylu

Każda z naszych półkolumn posiada dedykowane jej podstawy i nasady, które klient może skompletować według własnego pomysłu i poczucia estetyki. Uzupełniający element komplementarny współgra z częścią właściwą półkolumny, dlatego klient ma dowolność przy tworzeniu własnej kompozycji. 

Wspomnieliśmy, że półkolumny przede wszystkim nadają się do klasycznych wnętrz, ale tak naprawdę jako element zdobniczy odnajdą się w różnej stylistyce.

Montaż sztukaterii w postaci kolumn ozdobnych

Półkolumny Mardom Decor dzięki swojej małej wadze i dużej wytrzymałości są świetnym materiałem do montażu. 

Zastosowanie wystarczającej ilości kleju montażowego pozwoli sprawnie zaaplikować produkt we wnętrzu, bez konieczności użycia kołków, wkrętów czy specjalistycznych narzędzi. 

Dzięki temu z całym procesem poradzą sobie nawet niedoświadczone osoby w zakresie wykończenia wnętrza, a prace zakończą się w krótkim czasie. Co warte podkreślenia, nasze produkty mogą być montowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza i miejscach, gdzie sztukateria jest narażona na kontakt z wodą. 

Stylowa sztukateria wewnętrzna 

Półkolumny Mardom Decor są ciekawym rozwiązaniem na aranżację każdego wnętrza. Pomieszczenie podrasowane takim stylem będzie budzić ciekawość i wywoływać pozytywny efekt wizualny. Jego wystrój oparty o nasze półkolumny z pewnością przyciągnie uwagę niejednej osoby. 

Alternatywą dla naszych produktów są styropianowe półkolumny, ale one nie posiadają tak dużej wytrzymałości i ciekawej stylistyki. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty. W naszej firmie znajdziesz najlepszej jakości nowoczesne półkolumny ozdobne na rynku. Zakup tego produktu, to inwestycja na długie lata. 

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.