Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe LED to jeden z najbardziej efektownych elementów nowoczesnej sztukaterii. To specjalnie skonstruowane listwy wykończeniowe, posiadające miejsce na umieszczenie taśm ledowych, które cechują się niskim poborem energii elektrycznej.

Czytaj dalej
Filtrowanie

Filtrowanie i sortowanie

Rozmiar
Cena
Materiał
Technologia
Styl
Ukrycie przewodów
Wyczyść filtry
Liczba produktów: 35

Listwy oświetleniowe LED

Oświetlenie led jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego typu wnętrza i panującej w nim stylistyki. Sprawdzi się zarówno przy stylu nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym. Zastosowanie taśm led to dodatkowe źródło światła oraz skuteczne doświetlenie wnętrza. Umiejętny dobór kolorów i rozmieszczenie wprowadzi do nieruchomości niepowtarzalny klimat i stanie się bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnych lamp.

Dostępne w naszej ofercie listwy ledowe to kilkadziesiąt niepowtarzalnych i designerskich wzorów, różniących się stylistyką i rozmiarem. W poniższym tekście omówimy więc szczegółowo ten produkt i przedstawimy Państwu dostępne warianty. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam zafundujecie sobie swoje wymarzone wnętrze z energooszczędnym źródłem światła LED.

Listwy oświetleniowe – dostępne warianty

Listwy oświetleniowe LED występują w kilku odmianach, które za chwilę szczegółowo omówimy. Dzięki bogatej ofercie Mardom Decor, klient może wybrać jaki typ listew najbardziej mu odpowiada i w którym obszarze ściany chce je umieścić. W naszej firmie znajdziesz więc wszystko, czego potrzebujesz.

Można na przykład zdecydować się na same listwy oświetleniowe sufitowe, zestawić je z klasycznymi listwami przypodłogowymi lub wybrać model ścienny LED. Panuje tu dowolność, bo to klient decyduje jak ma wyglądać idealnie dla niego wykończenie wnętrza. Zapraszamy więc na przegląd dostępnych w naszym sklepie internetowym listew oświetleniowych.

Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwy sufitowe to produkty, które w zestawieniu z taśmami LED zadbają o efektowne oświetlenie przestrzeni na łączeniu powierzchni ścian i sufitu. Takie rozwiązanie nadaje nieruchomości niepowtarzalnego uroku i buduje ciekawy klimat.

Listwa sufitowa to produkt łączący w sobie walory stylistyczne i funkcjonalność. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i pomoże przy efektownej aranżacji wnętrz. Każdy z sygnowanych przez naszą firmę modeli posiada specjalną przestrzeń na wklejenie taśmy LED, więc zestawienie listwy z oświetleniem nie będzie dla nikogo stanowić żadnego problemu.

Co warto podkreślić, ledowe listwy przysufitowe dostępne w ofercie sklepu Mardom Decor posiadają specjalną technologię LightGuard. Odpowiada ona za idealne rozproszenie światła. Ponadto, diody LED nie przebijają punktowo przez listwę, co jest niestety często spotykanym mankamentem wśród produktów spoza naszej oferty.

Nasze listwy oświetleniowe sufitowe LED charakteryzuje zróżnicowana długość – 200 cm lub 240 cm. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby je dociąć do pożądanej długości.

Listwy oświetleniowe ścienne

Jakie są warianty listwy oświetleniowe ścienne? Standardowo, jeśli chodzi o listwy ścienne, możemy wyróżnić dwa typy:

  • flex,

  • budowa sztywna.

W przypadku listew oświetleniowych do dyspozycji klientów pozostają jednak tylko klasyczne listwy. Listwa oświetleniowa ścienna umieszczona na środku ściany w ciekawy sposób przełamie jej jednolitą strukturę i wprowadzi ciekawy nastrój do wnętrza.

Listwy oświetleniowe przypodłogowe

Listwa LED przypodłogowa to produkt, który dba o ciekawą stylistykę, ale również bezpieczeństwo użytkowników danej nieruchomości. To doskonały sposób na połączenie funkcjonalności z nienaganną stylistyką i dobre rozwiązanie w przypadku szczególnie dużych wnętrz – przede wszystkim mamy tu na myśli zabudowę jednorodzinną.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której wszystkie światła w domu zostają pogaszone, a któryś z domowników musi się przemieścić do innego pomieszczenia. Idealnie w takiej sytuacji sprawdzi się właśnie listwa ledowa przypodłogowa, która oświetli drogę, a nie będzie wymagała rozbudzania wszystkich mieszkańców głównym źródłem światła.

Jak montować listwy oświetleniowe?

Po zaprezentowaniu każdego typu listwy czas na wyjaśnienie w jaki sposób powinny być montowane. Otóż sam proces nie jest skomplikowany i ogranicza się do przyklejenia produktu do podłoża za pomocą dedykowanego spoiwa Mardom Decor. Kleje do sztukaterii znajdują się w naszym sklepie, dlatego podczas zakupów możecie Państwo nabyć wszelkie niezbędne akcesoria montażowe.

Listwy LED – dlaczego warto je zastosować we wnętrzu?

Co ciekawe, nasze produkty przeznaczone są do wnętrz, ale doświadczenie pokazało, że znoszą również świetnie zmienne warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne. Świadczy to o tym, że listwy Mardom Decor są bardzo wytrzymałe, co jest oczywiście ogromnym atutem. W praktyce więc, zakup naszych listew to wieloletnia inwestycja w kontekście twojego wnętrza. Na szczególną uwagę zasługuje design naszych produktów, nad którym czuwają najlepsi specjaliści w tej dziedzinie na rynku. Efektowny sposób wykończenia i najnowsze trendy to zagadnienia, które nasi partnerzy rozumieją wręcz doskonale. Dlatego też oświetleniowe listwy Mardom Decor cieszą się coraz większą popularnością.

Jak dobrać oświetlenie LED do listew?

Światło, jakie wybierzemy, powinno odpowiadać naszym potrzebom. Jeśli więc wybieramy nastrojowe i alternatywne źródło światła do salonu, idealnie sprawdzą się taśmy LED o barwie białej ciepłej. Z kolei jeśli chcemy dobrać oświetlenie ledowe do łazienki, lepszym wyborem będą taśmy LED o wysokim wskaźniku IP, które zapewniają wodoodporność produktu. Z racji potrzeb typu malowanie czy golenie, odpowiednim kolorem będzie barwa biała zimna. Natomiast jeśli marzy nam się ekstrawaganckie rozwiązanie do sypialni, perfekcyjnym wyborem będą wielokolorowe diody RGB.

Listwy oświetleniowe LED – zapewnij ciekawy klimat w swoim domu

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty listew oświetleniowych. Zestawienie ich z energooszczędnymi zestawami LED to z jednej strony zapewnienie nietuzinkowego klimatu we wnętrzu, a z drugiej szansa na duże oszczędności finansowe. Ponadto, diody LED emitują mocne światło, które będzie godnym zastępstwem czy też alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia. Warto więc ubogacić wnętrze w tak wyszukany sposób!

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.