Szybki kontakt

Kleje

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą klejów dedykowanych do mocowania produktów sztukateryjnych oraz paneli lamelowych. Zebraliśmy najbardziej zaawansowane technologiczne spoiwa, które pozwalają na wygodne i szybkie mocowanie systemów dekoracyjnych, bez udziału profesjonalnych narzędzi czy posiadania zaawansowanych kompetencji technicznych.

Czytaj dalej
icon_cart

Sklep
producenta

Jesteśmy jednym z głównych producentów sztukaterii w Europie. Nasza produkcja odbywa się w Polsce, dbamy o najwyższą jakość produktów.

icon_2

Bezpłatne
próbki

Chcesz sprawdzić jakość naszych produktów – zamów bezpłatne próbki, dzięki którym będziesz pewny, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania.

icon_3

Dostawa w 24h
i darmowy zwrot

Realizujemy wszystkie zamówienia w ciągu 24h. Możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Napisz na sklep@mardomdecor.com i odbierz etykietę zwrotną.

icon_4

Najwyższej jakości
doradztwo

Nasza obsługa klienta gwarantuje doradztwo na najwyższym poziomie. Jeżeli masz wątpliwości związane z zakupem, napisz do nas, bądź zadzwoń.

Większość dostępnych w naszym sklepie produktów – listwy ścienne, przypodłogowe, sufitowe, dekory czy panele lamelowe, to elementy których system mocowania opiera się na dedykowanych, rekomendowanych przez producenta, spoiwach. Pozwalają one na wykonanie montażu w pełni samodzielnie – bez pomocy fachowca, co znacząco przyspiesza proces zdobienia przestrzeni, ale także ogranicza koszty metamorfozy wnętrza. Decydując się na najwyższej jakości komponenty dekoracyjne możesz więc liczyć także na nowoczesny i intuicyjny montaż, który bez problemu wykonasz samodzielnie.

Oferowane w tej kategorii spoiwa są w pełni kompatybilne z pozostałymi, dostępnymi w naszym sklepie komponentami wzorniczymi. Zapewniają niezwykle trwałe mocowanie, które przekłada się na wieloletnie, solidne utrzymanie konstrukcji, a także na niezwykłą wygodę procesu montażu. Wszystkie sprzedawane przez nas kleje są bezpieczne dla ludzi i zwierząt – nie musisz obawiać się o ich negatywny wpływ dla zdrowie mieszkańców. Spoiwa są kolorystycznie dobrane do designu akcesoriów wzorniczych, co zapewnia najwyższą estetykę mocowania. Dodatkowo kleje zapewniają maksymalną siłę wiązania na wskazanych przez producenta powierzchniach, a szybkość chwytu spoiwa jest błyskawiczna.

W przypadku oferowanych w tej kategorii produktów znajdziesz informacje na temat komponentów, do których są rekomendowane, a także prognozowaną przez producenta wydajność – nie będziesz miał więc problemu z doborem odpowiedniego dla swoich potrzeb kleju. Jednak w przypadku wątpliwości odnośnie rodzaju spoiwa wskazanego do wybranego przez Ciebie dekoru, zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.