Elementy dekoracyjne

Półkolumna C3002H

Półkolumna C3002H to bardzo elegancki komponent sztukateryjny, który mocowany z bazą i nasadą tworzy efektowny system dekoracyjny, nawiązujący swoją stylistyką do antycznego wzornictwa czy późniejszych tradycji pałacowych. Samo przytwierdzenie poszczególnych elementów kompozycji jest bardzo szybkie i wygodne - nie trzeba wykorzystywać do niego żadnych narzędzi ani posiadać zaawansowanych kompetencji technicznych. Wystarczy pokryć poszczególne elementy składowe klejem, a później połączyć je. Tego rodzaju mocowanie jest gwarancją trwałości konstrukcji.

20 x 239.5 x 12.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

900,43 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 900,43 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 20 cm
Wysokość: 239.5 cm
Głębokość: 12.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453682
opis produktu

Półkolumna C3002H świetnie sprawdza się montowana zarówno w pomieszczeniach domów, lokali usługowych czy budynków użyteczności publicznej. Wykonana z niezwykle odpornego tworzywa, jakim jest ProFoam nie odkształca się narażona na wilgoć, nie żółknie wystawiona na promieniowanie UV, a także zachowuje perfekcyjny wygląd poddana drobnym uszkodzeniom mechanicznym. Półkolumna C3002H została także pokryta podkładem zwiększającym przyczepność, co oznacza, że można malować ją na dowolny kolor, używając w tym celu farb na bazie wody. Tego rodzaju zabieg pozwala nadać półkolumnie wyjątkowy charakter i dopasować go do całości aranżacji.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!