Szybki kontakt

Mardom Decor jest jednym z wiodących producentów sztukaterii w Europie

Taki system działalności daje nam możliwość samodzielnego koordynowania wszystkich etapów powstawania listew, a w efekcie, dostarczania naszym Klientom produktów najwyżej jakości. Produkcja listew i lameli odbywa się na 8 liniach produkcyjnych i trwa nieprzerwanie – 6 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Dowiedz się więcej o produkcji
production opener

Dodatkowo posiadamy maszyny służące do nadawania produktom dodatkowych cech i funkcji – malarnie, lakiernie czy wytłaczarnie. Stosujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne dostępne przy produkcji sztukaterii. Wiąże się to z wieloma wyzwaniami, ale jednocześnie daje nam szerokie możliwości w tworzeniu produktów, które w pełni zrealizują potrzeby naszych Klientów.

Projektowanie wzorów to jeden z początkowych, ale kluczowych etapów produkcji

Nasz dział projektowy opracowuje kształty listew, które zawsze muszą łączyć dwie podstawowe funkcje: użytkową i estetyczną. Możliwość ukrycia kabli, tworzenie szczelin na wpuszczenie kleju oraz specjalnie wyprofilowanych krawędzi na umieszczenie paska LED – to tylko niektóre cechy, którymi muszą charakteryzować się listwy Mardom Decor. Równie istotny jest zewnętrzny wygląd listwy, który często opracowywany jest przy współpracy z architektami i najlepszymi projektantami przemysłowymi.

Nasz dział jakości kontroluje proces powstawania listew na wszystkich etapach – od produkcji prototypów i wstępnych testów, po etap ekstruzji i malowania, aż do wprowadzenia na rynek finalnego produktu. Wieloetapowa kontrola jakości pozwala ograniczyć do minimum ewentualne wady fabryczne.

production description

Dbamy o to, aby w naszych procesach produkcyjnych dominowały proekologiczne rozwiązania. Instalacja fotowoltaiczna pozwala nam ograniczyć zużycie energii pochodzącej z elektrowni węglowych.

Chronimy unikatowość produktów Mardom Decor

Dlatego wiele naszych wzorów zostało zastrzeżonych. Aby nasi Klienci mieli stuprocentową pewność, że posiadają oryginalne listwy Mardom Decor wyprodukowane w Polsce, na tylnej ścianie produktów umieszczamy fabryczne znakowanie zawierające nazwę firmy, symbol produktu i kraj produkcji.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.