Elementy dekoracyjne

Nasada półkolumny C1000-2H

Nasada półkolumny C1000-2H została przygotowana pod malowanie - pokryta warstwą podkładową zapewnia trwałość farby. Pamiętaj jednak, by użyć w tym celu wyłącznie farby na bazie wody, czyli bez rozpuszczalników w składzie. Nasada półkolumny C1000-2H jest dedykowana do montażu z podstawą oraz półkolumną, z którymi tworzy niezwykle efektowny system dekoracyjny. Możesz wykorzystać ją do zdobienia domów, budynków użyteczności publicznej czy lokali usługowych - zamocowana w każdym pomieszczeniu wprowadzi do wnętrza efekt ekskluzywnego wzornictwa o antycznych nawiązaniach.

29 x 20.7 x 14.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

385,96 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 385,96 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 29 cm
Wysokość: 20.7 cm
Głębokość: 14.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453736
opis produktu

Nasada półkolumny C1000-2H to niezwykle efektowny komponent sztukateryjny, który dedykowany jest do mocowania na szczycie półkolumn. Model C1000-2H zachwyca bogatą stylistyką opartą na wielu tłoczeniach i zdobieniach, które przywodzą na myśl motywy florystyczne. Nasada półkolumny C1000-2H została wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. ProFoam, będący materiałem bazowym dekoru, jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV oraz drobne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu mocując dekor w każdej przestrzeni możesz mieć pewność, że przez wiele lat będzie on prezentował się dokładnie tak, jak w dniu montażu.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!