Dekory

Dekory ścienne to sztukateryjne detale, z pomocą których stworzysz oryginalne formy zdobienia wnętrz. W tej kategorii znajdziesz nie tylko efektowne rozety montowane na sufitach, ale także niezależne elementy wzornicze, które pozwolą Ci podkreślić charakter aranżacji pomieszczenia oraz stworzyć obudowy np. drzwi, okien, kominków, wnęk czy bibliotek. Z ich użyciem ozdobisz lampy, ale także używając pozostałych, dostępnych w naszej ofercie komponentów, stworzysz oryginalne kompozycje ścienne. Dekory to również efektowna metoda na zamaskowanie nieestetycznych elementów wnętrza - ubytków ściennych, systemów montażowych lub okablowania.

Czytaj dalej

Dostępne w naszej ofercie dekory to propozycje sztukateryjne, które łączą w sobie wysokiej klasy wzornictwo i zaawansowane technologie produkcji. Znajdziesz tu produkty innowacyjne, które bazują na wykorzystaniu solidnych tworzyw o niezwykłych właściwościach. Wykonane w dużej mierze z pochodnych polimerów wykazują bardzo dużą odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, wilgoć czy drobne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu możesz mocować je nie tylko w salonie czy jadalni – zamontowane w pomieszczeniach hoteli, restauracji, lokali usługowych czy biur zachowują nienaganny wygląd przez wiele sezonów.

Mocowanie tego rodzaju dekorów jest bardzo intuicyjne – wystarczy użyć do tego kleju, co pozwala na samodzielny i bezproblemowy montaż. Dodatkowo komponenty zostały przygotowane do malowania przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych, co pozwoli Ci je spersonalizować pod kątem całej aranżacji. Łącząc je z pozostałymi, dostępnymi w naszej ofercie produktami sztukateryjnymi, możesz stworzyć niebanalne elementy wzornicze, które podkreślą charakter wnętrza i jego stylistyki. Dekory będą stanowiły efektowne zdobienie zarówno wnętrz mieszkalnych, pomieszczeń usługowych, jak i hoteli czy restauracji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – znajdziesz tu zarówno dekory utrzymane w klasycznej i wielosezonowej stylistyce, jak i te reprezentujące aktualne trendy wnętrzarskie lub konkretne nurty aranżacyjne. W sklepie Mardom Decor zakupisz także wszelkie niezbędne akcesoria montażowe.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.