Szybki kontakt

Mardom Decor to jedna z wiodących marek produkujących listwy dekoracyjne i sztukaterię

Za sukcesem firmy stoi jednak 20 lat dynamicznej, często trudnej, ale ostatecznie niesamowicie satysfakcjonującej pracy.

Kiedyś firma produkująca dekoracje ścienne w zaledwie kilkunastoosobowym zespole, jest obecnie liderem branży, dysponującym nowoczesnymi liniami produkcyjnymi i eksportująca towary na rynki całego świata.

Więcej o naszej historii
opener history

Historia Mardom Decor od zawsze związana jest z Łodzią

To tutaj znajdują się nasze zakłady produkcyjne, magazyny, showroom oraz biura. Jednak dynamiczny rozwój kilkukrotnie wymusił zmianę naszej lokalizacji. Wraz z poszerzaniem asortymentu, zwiększała się liczba linii produkcyjnych oraz pracowników, co wpłynęło na decyzję o przeniesieniu siedziby firmy. Mały zakład działający początkowo w kilkudziesięciu metrowym biurze, przeobraził się w przedsiębiorstwo dysponujące kilkoma halami produkcyjnymi, magazynami 
i biurami.

Jako firma rodzinna od zawsze stawialiśmy na relacje

Nie tylko z klientami i kontrahentami, ale przede wszystkim z pracownikami. Nasz zespół, składający się początkowo z 12 osób, na przestrzeni lat rozrósł się kilkukrotnie, licząc obecnie blisko 60 zatrudnionych.

Pozyskiwanie nowych rynków i inwestowanie w nowoczesne technologie nie przynosiłoby takich efektów bez najwyższych kompetencji naszych pracowników. Ogromną satysfakcję daje nam fakt, że większość początkowej kadry Mardom Decor wciąż jest w naszym zespole, wzbogacając firmę o ogromną wiedzę i doświadczenie.

20 lat

działalności na rynku

60 osób

w zespole Mardom

8 linii

produkcyjnych

Stawiając nasze pierwsze kroki w branży wykończenia wnętrz zajmowaliśmy się sprzedażą parapetów, sufitów podwieszanych oraz lamp. Jednak sztukateria od zawsze była dla nas produktem priorytetowym, w którego rozwój i doskonalenie włożyliśmy najwięcej pracy.

Asortyment Mardom Decor zmieniał się na przestrzeni lat, co podyktowane jest stale ewoluującymi trendami w architekturze. Początkowo, największym zainteresowaniem cieszyły się bogato zdobione listwy w stylu barokowym. W późniejszym okresie nastała moda na minimalistyczne listwy dedykowane do podświetlenia LEDem.

desc (1)

Obecnie udało nam się wypracować kompromis pomiędzy różnymi stylami wnętrzarskimi, dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno listwy nowoczesno-minimalistyczne, jak i te nawiązujące formą do stylu klasycznego.

Tworząc zarys 20 letniej działalności Mardom Decor mamy poczucie, że nasza historia pisze się każdego dnia

Codziennie pracujemy nad rozwojem nowych koncepcji, a nasz najnowszy produkt – lamele ścienne Lamelli, idealnie wpisały się w panujące trendy 
i zagościły już w domach wielu Klientów.

Od zawsze naszym nadrzędnym celem było tworzenie produktów, które pozwolą Klientom stworzyć wnętrze marzeń. Mamy nadzieję, że z Mardom Decor uda Wam się zaaranżować idealną przestrzeń do życia. Dziękujemy, że od 20 lat tworzycie z nami tę wyjątkową historię.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.