Nowości

W tej kategorii znajdziesz najnowsze produkty do estetycznego wykańczania i efektownego dekorowania przestrzeni domów, mieszkań, firm oraz wielu innych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnio dodanych do naszego sklepu elementów wykończeniowych, które stanowią połączenie najlepszej jakości, atrakcyjnej ceny i wysokiej klasy wzornictwa.
Czytaj dalej
Filtrowanie

Filtrowanie i sortowanie

Rozmiar
Cena
Materiał
Technologia
Styl
Ukrycie przewodów
Wyczyść filtry
Liczba produktów: 34

Oferujemy komponenty sztukateryjne służące wykańczaniu sufitów, podłóg, zdobieniu ścian, a także doświetlaniu przestrzeni. Możesz zakupić u nas dekory oraz wszystkie niezbędne do ich mocowania i personalizowania akcesoria – kleje, masy szpachlowe, lakiery do łączeń. Oddajemy w Twoje ręce także narożniki, karnisze i panele lamelowe, które razem z bogatą ofertą produktów sztukateryjnych pozwolą Ci stworzyć upragnioną kompozycję stylizacyjną w każdym wnętrzu – łączącą w sobie najwyższe walory estetyczne i wzornicze, ale także trwałość i szybkość montażu. Przekłada się to na możliwość dokonania kompleksowych zakupów na naszej platformie i zaaranżowania przestrzeni wyłącznie w oparciu o oferowane przez nas produkty.

Oferowane akcesoria wykończeniowe reprezentują wyjątkową trwałość i bazują na zastosowaniu zaawansowanych technologicznie tworzyw. Znajdziesz tu propozycje komponentów dekoracyjnych pochodzących z najnowszych kolekcji – zarówno zbieżne z aktualnymi trendami w zakresie rozwiązań dekoracyjnych, dedykowane określonym stylistykom wnętrzarskim, ale także klasyczne dekory sztukateryjne. Zakupisz zarówno produkty dedykowane do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, jak i tych urządzonych w tradycyjnych nurtach aranżacyjnych. Bogata oferta akcesoriów wykończeniowych, którą zgromadziliśmy, pozwoli Ci zdobić przestrzenie mieszkalne, biurowe i usługowe. 

Wszystkie oferowane w tej kategorii produkty i akcesoria łączą w sobie wyjątkową trwałość, zaawansowane technologicznie tworzywo bazowe oraz niebanalne wzornictwo. Zapraszamy do śledzenia najnowszych produktów i trendów z dziedziny dekoracyjnej, dostępnych w naszym sklepie.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.