Szybki kontakt

Wartości, którymi kierujemy się w Mardom Decor wynikają bezpośrednio z faktu, że od zawsze jesteśmy firmą rodzinną

Chociaż rozwój marki wymusił rozszerzenie struktur organizacyjnych i zmiany w wielu obszarach, to w każdym aspekcie działalności nasze DNA pozostało niezmienione.

Bliskie relacje, najwyższa jakość i odpowiedzialność – to dzięki tym fundamentom jesteśmy w stanie budować kolejne poziomy, wdrażać innowacje i dostosowywać się do dynamiki zmieniającego się otoczenia.

Poznaj nasze wartości
values opener
Relacje

Mardom Decor nie funkcjonuje w oparciu o bezosobowe, korporacyjne mechanizmy. Nasza działalność od zawsze bazowała na bliskich relacjach: z Klientami, Kontrahentami oraz między sobą.

Wszystkie rodzinne wartości, które leżą u podstaw Mardom Decor, przenosimy na codzienne funkcjonowanie. Za współpracę z naszymi Klientami biznesowymi odpowiedzialni są Opiekunowie Handlowi, którzy działają na wąskich obszarach rynku. Dzięki temu, udało im się nawiązać bliskie relacje z Klientami oraz dać poczucie pełnego zaopiekowania i zaufania.

W naszym showroomie przy ul. Ratajskiej 11a w Łodzi, stworzyliśmy przyjazną strefę, w której Klient nie tylko zapozna się z pełną ofertą listew dekoracyjnych Mardom Decor, ale również wypije pyszną kawę i doświadczy profesjonalnej i serdecznej obsługi.

Dbamy również o przyjazne relacje w zespole, organizując cykliczne spotkania, które zacieśniają więzi między pracownikami. Dialog na wszystkich poziomach – to dzięki temu udało nam się wypracować relacje, które są największą wartością i filarem Mardom Decor.

Najwyższa jakość

Biorąc pod uwagę realia współczesnego rynku wykończeniowo-budowlanego, wielu przedsiębiorców obiera drogę na skróty, dostarczając klientom produkty o obniżonej jakości.

Takie rozwiązanie jest z pewnością korzystne z punktu widzenia finansów firmy, ale odbywa się kosztem Klienta. W przypadku listew dekoracyjnych Mardom Decor nie ma mowy o kompromisie w kwestii jakości. Zależy nam, żeby zaufanie, które budujemy na każdym etapie kontaktu Klienta z marką, utrzymało się nie tylko do momentu zakupu, ale również przez wiele kolejnych lat. Aby zrealizować ten cel, listwy Mardom Decor muszą być trwałe, odporne na wszelkie uszkodzenia i zachwycać nieskazitelnym wyglądem.

Właśnie dlatego, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby najwyższa jakość produktów była nie tylko obietnicą, ale przede wszystkim faktem.

Odpowiedzialność

Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy aspekt prowadzonej przez nas działalności. Zasady funkcjonowania Mardom Decor są transparentne i konsekwentnie realizowane.

Odpowiedzialność za klientów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że listwy dekoracyjne Mardom Decor to coś więcej niż produkt. To sposób na stworzenie domu marzeń. Klimat wnętrza, który zbudujesz z naszą sztukaterią, będzie przekładał się na Twoje samopoczucie i nastrój. Choć na efekt finalny remontu składa się wiele elementów, my zadbamy o to, aby sztukateria Mardom Decor była jedną z najpiękniejszych ozdób domu. Twoja satysfakcja i radość, płynące z przebywania w pięknym otoczeniu, to nasza misja.

Odpowiedzialność za pracowników

Człowiek zawsze był i będzie najistotniejszym filarem naszej firmy. Dlatego przykładamy tak ogromną wagę do dbania o bezpieczeństwo, rozwój, a także pozytywne relacje wśród członków naszego zespołu.

Odpowiedzialność za produkt

O nasze listwy dbamy na każdym etapie ich powstawania. Od wyboru i zakupu surowców, po produkcję, dystrybucję i bezpieczną utylizację.

Odpowiedzialność za środowisko

We wszystkich możliwych obszarach staramy się wdrażać rozwiązania ograniczające negatywny wpływ na środowisko. Fotowoltaika, zamknięty obieg materiałów, dobór ekologicznych surowców – to tylko niektóre kroki podjęte przez nas w celu ochrony ekosystemu.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.