Szybki kontakt

Sypialnia w stylu glamour

Sypialnia zaprojektowana przez fanajlo.pl to luksus i elegancja w każdym calu. Piękne wykorzystanie sztukaterii w połączeniu z wysokiej jakości dodatkami sprawia, że wnętrze w stylu glamour nabiera blasku. Jaki jest sekret, tej czarującej aranżacji?

Jako główny element dekoracyjny wybrano listwy, które charakteryzują się dekoracyjnymi frezami. To prosty, ale elegancki, wzór, który nadaje wnętrzu kobiecego wyrazu.

Listwy zamontowano w klasyczny wzór ramek ściennych. Ekrany zostały stworzone z dwóch listew – MD002, po zewnętrznej stronie oraz MD003 po wewnętrznej. Sztukateria zdobi nie tylko ścianę. Została wkomponowana w lutra, tak charakterystyczne dla stylu glamour. Projektując kształt listew, zachowano symetrię, dzięki czemu aranżacja wygląda harmonijnie i niezwykle elegancko.

Zdecydowano się na listwy karniszowe QL026 z technologią LightGuard®. Sztukateria została zamocowana nie tylko jako osłona karnisza, ale również wokół całego pomieszczenia. To rozwiązanie pozwoliło w łatwy sposób zakryć nieestetyczne szyny, ale również umożliwiło montaż oświetlenia LED wokół pomieszczenia. Technologia LightGuard® w produktach Mardom Decor zapobiega punktowemu przebijaniu światła przez listwę, dzięki czemu światło jest delikatnie rozproszone po pomieszczeniu, podkreślając klimat sypialni.

Wnętrze utrzymane jest w spójnej, neutralnej kolorystyce. W sypialni przeważa szarość oraz odcień złamanej bieli. Listwy zostały kolorystycznie dopasowane do ściany, dzięki czemu są spójnym i eleganckim dodatkiem do całej aranżacji. Aranżacja została przełamana efektownymi dodatkami – zdobnym żyrandolem, lampami w odcieniu złota oraz pięknymi, ciężkimi zasłonami. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że wnętrze w stylu glamour prezentuje bardzo luksusowo.

Zobacz więcej inspiracji na naszym Pintereście!

Pinterest Mardom Decor
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.