Elementy dekoracyjne

Nasada półkolumny C1002-2H

Nasada półkolumny C1002-2H gwarantuje wieloletni, perfekcyjny wygląd - została wyprodukowana z ProFoamu, czyli tworzywa odpornego na wilgoć, drobne uszkodzenia mechaniczne, jak rysy oraz promieniowanie UV. Oznacza to, że dekor nie odkształca się ani nie żółknie. Dodatkowo komponent został pokryty farbą podkładową, która umożliwia swobodne malowanie produktu - nadasz mu dowolny kolor, dopasowując do całości aranżacji. Pamiętaj jednak, by użyć w tym celu farb bezrozpuszczalnikowych, czyli tych na bazie wody.

37.5 x 25.7 x 18.7 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

550,30 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 550,30 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 37.5 cm
Wysokość: 25.7 cm
Głębokość: 18.7 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453798
opis produktu

Nasada półkolumny C1002-2H to efektowny element składowy systemu dekoracyjnego tworzonego z półkolumną i bazą. Model ten cechuje się niezwykle bogatą stylistyką, o której stanowią liczne tłoczone ornamenty i wypukłe elementy. Nasada półkolumny C1002-2H wprowadza do każdego wnętrza ekskluzywną. nieco antyczną stylistykę. Idealnie wkomponuje się we wnętrza lokali usługowych czy budynków użyteczności publicznej, nawiązując swoim wzornictwem do tradycji pałacowej. Nasada C1002-2H oferuje bardzo szybkie mocowanie – wystarczy pokryć ją klejem i przytwierdzić do postumentu, tworząc niebanalną i bardzo efektowną dekorację wzornicza.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!