Skrzynki uciosowe

Funkcjonalnym i niezwykle praktycznym akcesorium każdego majsterkowicza są skrzynki uciosowe. Te niepozorne produkty służą do wygodnego i bardzo precyzyjnego docinania różnorodnych elementów - w tym produktów sztukateryjnych Mardom Decor zebranych w ofercie naszego sklepu. Wykonane z wysokiej jakości drewna i dostępne w licznych wariantach rozmiarowych produkty posiadają odpowiednie zagłębienia. Pozwalają one na bardzo dokładne docinanie poszczególnych komponentów - np. pod kątem 45 lub 90 stopni. Skracać dekory możesz z użyciem ręcznej piły. Skrzynki uciosowe możesz wykorzystać także do precyzyjnego docinania innych elementów.

Czytaj dalej
icon_cart

Sklep
producenta

Jesteśmy jednym z głównych producentów sztukaterii w Europie. Nasza produkcja odbywa się w Polsce, dbamy o najwyższą jakość produktów.

icon_2

Bezpłatne
próbki

Chcesz sprawdzić jakość naszych produktów – zamów bezpłatne próbki, dzięki którym będziesz pewny, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania.

icon_3

Dostawa w 24h
i darmowy zwrot

Realizujemy wszystkie zamówienia w ciągu 24h. Możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Napisz na sklep@mardomdecor.com i odbierz etykietę zwrotną.

icon_4

Najwyższej jakości
doradztwo

Nasza obsługa klienta gwarantuje doradztwo na najwyższym poziomie. Jeżeli masz wątpliwości związane z zakupem, napisz do nas, bądź zadzwoń.

Niezaprzeczalną zaletą oferowanych w naszym sklepie listew sztukateryjnych jest szeroka możliwość ich personalizacji. Komponenty dekoracyjne możesz malować na wybrany kolor przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych, ale również skracać na potrzebny Ci wymiar. Tylko tym sposobem możesz dopasować wymiar profilu do swojego pomieszczenia lub wizji systemu dekoracyjnego, który chcesz z ich pomocą zbudować. Chcąc jednak zrobić to precyzyjnie i uniknąć ubytków w sztukaterii, powinieneś zaopatrzyć się w dostępne w tej kategorii naszego sklepu skrzynki uciosowe.

Zgromadzone w naszej ofercie produkty wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań niezwykłą precyzją docinania profili pod potrzebnym Ci kątem. Dzięki temu nie musisz kupować innych specjalistycznych narzędzi – wystarczy skrzynka uciosowa i ręczna piła. Dodatkowo zebrane w tej kategorii modele skrzynek pozwalają na przycinanie także dużych elementów – w przeciwieństwie do sporej części tego rodzaju produktów, dostępnych na rynku. Nie musisz więc obawiać się, że nie sprawdzą się one do personalizacji sztukaterii – są idealne nawet do długich komponentów dekoracyjnych.

Z pomocą skrzynek uciosowych możesz przycinać produkty wykonane z poliuretanu, MDF-u, PCV, ale również drewna. Dzięki temu możesz wykorzystać ten element wielokrotne także podczas późniejszych prac remontowych. Dodatkowo z jego użyciem szybko i wygodnie dotniesz profile o różnej szerokości i wysokości.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.