Dostawa

Udostępniamy dwie formy wydania Towaru:

1. Nieodpłatny odbiór osobisty pod adresem: Mardom sp. z o.o. ul. Ratajska 11a, Łódź.
2. Odpłatna dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej (przesyłka kurierska)

O kosztach dostawy informujemy każdorazowo przy składaniu Zamówienia. Koszty transportu zależne są od rodzaju zamawianego Towaru i jego gabarytów.

Po złożonym zamówieniu, otrzymasz mailowo link do śledzenia przesyłki. Termin realizacji Zamówienia jest wskazywany każdorazowo przy składaniu zamówienia na dany Towar. Termin realizacji Zamówienia jest liczony od dnia następnego po dniu wpływu płatności za dane Zamówienie. Większość Zamówień realizowana jest w ciągu 1-2 dni roboczych liczonych od dnia następnego po dniu otrzymania płatności, w wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może wydłużyć się do 5 dni roboczych.

Realizacja zamówienia oznacza termin przekazania Towaru firmie kurierskiej. Czas realizacji Zamówień nie obejmuje czasu między wydaniem Towaru firmie kurierskiej do jego faktycznej dostawy do klienta. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane czynnikami od nas niezależnymi.

Klient ma prawo sprawdzić, w obecności osoby dostarczającej Towar, czy jest on zgodny z Zamówieniem oraz sporządzić protokół niezgodności z umową sprzedaży w razie stwierdzenia niezgodności Towaru. W razie stwierdzenia niezgodności Klient nie może nie przyjąć Towaru, lecz jest zobowiązany do skorzystania z procedur odstąpienia od umowy przewidzianej Regulaminem lub zgłoszenia reklamacji.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.