Elementy dekoracyjne

Półkolumna C3000H

Półkolumna C3000H to efektowny postument utrzymany w bardzo eleganckiej i klasycznej stylistyce. Dedykowany do montażu z bazą i nasadą pozwala stworzyć efektowny system dekoracyjny, a także uzyskać różnorodne efekty aranżacyjne. Półkolumna C3000H wprowadzi do wnętrza nietypowy dekor nawiązujący do antycznego wzornictwa. Model ten jest zdobiony bardzo subtelnymi, tłoczonymi pasami o obłym zakończeniu w ich górnej części.

15 x 239.5 x 8 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

724,56 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 724,56 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 15 cm
Wysokość: 239.5 cm
Głębokość: 8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453668
opis produktu

Półkolumna C3000H została wykonana z ProFoamu, czyli niezwykle trwałej pochodnej polimeru – możesz więc bez obaw mocować dekor w pomieszczeniach o dużej wilgotności, różnicach temperatur, sporej ekspozycji na promieniowanie UV czy miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne, jak rysy czy odgięcia. Półkolumna C3000H przez wiele sezonów zachowa perfekcyjny wygląd zdobiąc przestrzenie domów, firm, lokali usługowych czy budynków użyteczności publicznej. Dekor został pokryty podkładem, co daje możliwości malowania go przy użyciu farb na bazie wody, bez ryzyka o jego uszkodzenie. Dodatkowo ProFoam jest bardzo lekki, co znacznie ułatwia mocowanie półkolumny z pozostałymi elementami – wystarczy pokryć elementy klejem i połączyć ze sobą.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!