Elementy dekoracyjne

Półkolumna C3001H

Półkolumna C3001H została wyprodukowana z pochodnej polimeru - ProFoamu. Tworzywo to jest bardzo lekkie, co ułatwia proces montażu, ale także bardzo trwałe. Dzięki temu prezentowany model może być mocowany w niezwykle wymagających pomieszczeniach - jest odporny na wilgoć, pod wpływem której nie odkształca się, promieniowanie UV, które nie powoduje jego żółknięcia, a także drobne uszkodzenia mechaniczne. Dekor jest także pokryty podkładem - maluj go używając farb bezrozpuszczalnikowych.

18 x 239.5 x 10 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

792,12 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 792,12 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 18 cm
Wysokość: 239.5 cm
Głębokość: 10 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453675
opis produktu

Półkolumna C3001H to stosunkowo szeroka, efektowna ozdoba przestrzeni wnętrz mieszkalnych, biurowych czy usługowych. Posiada bardzo subtelną i elegancką stylistykę – opartą na tłoczonych pasach o obłym wykończeniu w górnej części. Dzięki temu może być mocowana w wielu różnorodnych aranżacjach wnętrz. Półkolumna C3001H jest dedykowana do montażu z bazą i nasadą, z którymi tworzy niezwykły system dekoracyjny, nawiązujący do tradycji antycznej i związanych z nią zdobień. Samo mocowanie poszczególnych elementów tego rodzaju dekorów jest bardzo wygodne i łatwe – opiera się na pokryciu ich klejem oraz trwałym połączeniu ze sobą.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!