Tego rodzaju akcesorium okazuje się niezbędne, kiedy podczas mocowania albo w trakcie użytkowania dojdzie do uszkodzenia produktu oraz przerwania ciągłości jego powierzchni – np. dziur, odprysków i wielu innych. Warto zaopatrzyć się w nie już na etapie montażu – w przypadku jakiegokolwiek ubytku konstrukcyjnego, wynikającego np. z nieprawidłowego docięcia lub mocowania, bez problemu szybko, trwale i przede wszystkim estetycznie rozwiążesz problem.

Prezentowany produkt idealnie sprawdzi się przy maskowaniu łączeń pomiędzy listwami wykończeniowymi.

Z pomocą masy szpachlowej uzupełnisz wgłębienia w powierzchni, które powstały np. wskutek nieprecyzyjnego skracania dekoru. Dodatkowo możesz wykorzystać je także na licznych powierzchniach takich, jak gips, cement, beton, cegła, płyty gipsowe, kamień i wiele innych. Pamiętaj jednak, że masa szpachlowa zmienia barwę zamaskowanej z jej użyciem powierzchni, dlatego jeśli malowałeś wcześniej profil, po uzupełnieniu go musisz ponownie nadać profilowi kolor.

Samo nakładanie masy szpachlowej jest bardzo szybkie i intuicyjne – wystarczy przy pomocy dopasowanej do wielkości powierzchni, którą chcemy uzupełnić, szpachli rozprowadzić tworzywo. Tym sposobem zamaskujesz wszelkiego rodzaju ubytki ścienne lub te w komponentach dekoracyjnych.

Zebrane w naszej ofercie masy szpachlowe są wykonane z najwyższej klasy środków – dzięki temu są bezpieczne dla mieszkańców domu, ale także zapewniają odpowiednią siłę wiązania materiału na powierzchni oraz szybkie wysychanie masy. Z pomocą oferowanych przez nas mas estetycznie uzupełnisz ubytki komponentów – zapewniając najwyższe walory wizualne, a co za tym idzie unikniesz konieczności wymiany całej sztukaterii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – zebrane w niej akcesoria, w tym masy szpachlowe, są kompatybilne z dostępnymi w sklepie modelami sztukaterii oraz pozwolą na ich szybkie mocowanie i wieloletni perfekcyjny wygląd dekorów.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.