icon_cart

Sklep
producenta

Jesteśmy jednym z głównych producentów sztukaterii w Europie. Nasza produkcja odbywa się w Polsce, dbamy o najwyższą jakość produktów.

Bezpłatne
próbki

Chcesz sprawdzić jakość naszych produktów – zamów bezpłatne próbki, dzięki którym będziesz pewny, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania.

Dostawa w 24h
i darmowy zwrot

Realizujemy wszystkie zamówienia w ciągu 24h. Możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Napisz na sklep@mardomdecor.com i odbierz etykietę zwrotną.

Najwyższej jakości
doradztwo

Nasza obsługa klienta gwarantuje doradztwo na najwyższym poziomie. Jeżeli masz wątpliwości związane z zakupem, napisz do nas, bądź zadzwoń.

Tego rodzaju akcesorium okazuje się niezbędne, kiedy podczas mocowania albo w trakcie użytkowania dojdzie do uszkodzenia produktu oraz przerwania ciągłości jego powierzchni – np. dziur, odprysków i wielu innych. Warto zaopatrzyć się w nie już na etapie montażu – w przypadku jakiegokolwiek ubytku konstrukcyjnego, wynikającego np. z nieprawidłowego docięcia lub mocowania, bez problemu szybko, trwale i przede wszystkim estetycznie rozwiążesz problem.

Prezentowany produkt idealnie sprawdzi się przy maskowaniu łączeń pomiędzy listwami wykończeniowymi.

Z pomocą masy szpachlowej uzupełnisz wgłębienia w powierzchni, które powstały np. wskutek nieprecyzyjnego skracania dekoru. Dodatkowo możesz wykorzystać je także na licznych powierzchniach takich, jak gips, cement, beton, cegła, płyty gipsowe, kamień i wiele innych. Pamiętaj jednak, że masa szpachlowa zmienia barwę zamaskowanej z jej użyciem powierzchni, dlatego jeśli malowałeś wcześniej profil, po uzupełnieniu go musisz ponownie nadać profilowi kolor.

Samo nakładanie masy szpachlowej jest bardzo szybkie i intuicyjne – wystarczy przy pomocy dopasowanej do wielkości powierzchni, którą chcemy uzupełnić, szpachli rozprowadzić tworzywo. Tym sposobem zamaskujesz wszelkiego rodzaju ubytki ścienne lub te w komponentach dekoracyjnych.

Zebrane w naszej ofercie masy szpachlowe są wykonane z najwyższej klasy środków – dzięki temu są bezpieczne dla mieszkańców domu, ale także zapewniają odpowiednią siłę wiązania materiału na powierzchni oraz szybkie wysychanie masy. Z pomocą oferowanych przez nas mas estetycznie uzupełnisz ubytki komponentów – zapewniając najwyższe walory wizualne, a co za tym idzie unikniesz konieczności wymiany całej sztukaterii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – zebrane w niej akcesoria, w tym masy szpachlowe, są kompatybilne z dostępnymi w sklepie modelami sztukaterii oraz pozwolą na ich szybkie mocowanie i wieloletni perfekcyjny wygląd dekorów.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

mardom

Przykro nam, że nas opuszczasz

Cały czas pracujemy nad poprawą jakości naszego sklepu internetowego. Pomóż nam go udoskonalać.
Powiedz co możemy poprawić.

Dlaczego nas opuszczasz?

Proszę wybrać przynajmniej jedną opcje.

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.