Szybki kontakt

Aktualności

Witamy w sekcji „Aktualności”, gdzie na bieżąco informujemy o najważniejszych wydarzeniach i nowościach dotyczących zmian w naszym asortymencie produktowym i działaniu firmy. Znajdziesz tu najświeższe informacje, które są istotne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i naszych partnerów biznesowych B2B.

Czytaj dalej

Promocja na listwę ścienną MD332

Z przyjemnością informujemy o promocji na jeden z naszych hitów sprzedażowych — listwę ścienną MD332.
Czytaj dalej

Wielka obniżka cen paneli ściennych

Z przyjemnością informujemy o promocji na panele ścienne. Promocja obejmuje kolekcje Duna, Lumio oraz Vivid.
Czytaj dalej

Panele ścienne debiutują w ofercie Mardom Decor

Premiera dwóch modeli paneli ściennych DUNA i…
Czytaj dalej

Zmiana symboli listew elastycznych Flex

Drodzy Klienci, Informujemy o zmianie symboli kilku listew elastycznych Flex. Nowe symbole listew: • Listwa…
Czytaj dalej

Zmiana długości listew Mardom Decor na 200 cm

Od 23 stycznia 2023 r. listwy, które dotychczas występowały w długości 240 cm, dostępne będą…
Czytaj dalej

Co znajdziesz w sekcji Aktualności?

  • Zmiany cen: Bądź na bieżąco ze wszelkimi zmianami cen naszych produktów i aktualnymi produktami. Regularnie aktualizujemy informacje, aby zapewnić Ci pełną transparentność i możliwość odpowiedniego planowania zakupów.
  • Dni wolne i harmonogram naszej pracy: Informacje o dniach, w których nasza firma nie pracuje i możliwości opóźnienia Twojej przesyłki. Znajdziesz Tutaj również informację o ewentualnych zmianach w harmonogramie pracy, abyś zawsze wiedział, kiedy jesteśmy do Twojej dyspozycji.
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych: Śledź naszą obecność na najważniejszych targach i wydarzeniach branżowych. Dowiedz się, gdzie i kiedy możesz nas spotkać, zobaczyć nasze produkty na żywo i porozmawiać z naszymi ekspertami.
  • Zmiany w asortymencie: Bądź na bieżąco z wszelkimi zmianami w naszej ofercie produktowej. Nieustannie pracujemy nad polepszeniem jakości naszych produktów, optymalizacją kształtów oraz doskonaleniem obecnych modeli, tak, by w pełni spełniały Wasze oczekiwania. Informujemy tutaj o nowych modelach sztukaterii, lameli i paneli ściennych, a także o wycofywanych z produkcji elementach.
  • Inne ważne informacje: Wszelkie dodatkowe wiadomości, które mogą być istotne dla naszych klientów i partnerów, takie jak nowości technologiczne, współpraca z nowymi dystrybutorami czy wprowadzenie nowych usług.

Dlaczego warto śledzić nasze aktualności?

Sekcja Aktualności to najlepsze źródło informacji, dzięki któremu nie przegapisz żadnych ważnych wydarzeń ani zmian dotyczących firmy Mardom Decor i asortymentu produktowego. Regularnie odwiedzając tę stronę, zyskujesz pewność, że jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie sztukaterii, lameli ora paneli ściennych.

Dla Kogo?

Nasza sekcja „Aktualności” jest przeznaczona dla wszystkich, którzy współpracują z naszą firmą lub są zainteresowani naszymi produktami:

  • Klienci indywidualni: Śledź najnowsze informacje, aby być na bieżąco z ofertą i korzystać z aktualnych rabatów.
  • Partnerzy biznesowi B2B: Informujemy o wydarzeniach branżowych, nowych ofertach i zmianach w asortymencie, które mogą być istotne dla Twojej działalności.
  • Montażyści: Aktualizacje dotyczące zmian w kształtach profili, które w znaczący sposób mogą wpływać na sposób montażu oraz informacje o zmianach stosowanych materiałów. Do tego modelu listwy zawsze pasował klej X? Sprawdź w naszych aktualnościach czy nie zmieniło się tworzywo, a dedykowany klej to teraz inny rodzaj.
  • Architekci: Informacje o nowościach produktowych, zmianach asortymentu i wydarzeniach branżowych to cenne źródło inspiracji i wiedzy, które można wykorzystać w projektach dla klientów.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony i pozostawania z nami w kontakcie. Dzięki temu zyskasz dostęp do najnowszych wiadomości, które pomogą Ci lepiej planować zakupy, współpracę i projekty związane z naszymi produktami. Bądź z nami na bieżąco i nie przegap żadnych istotnych aktualności!

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.