Narożniki

Narożniki to komponenty sztukateryjne stanowiące efektowną formę wykończenia ścian. Są one nie tylko wysokich walorów dekoracyjnymi profilami, ale także praktycznymi akcesoriami, które pozwalają na zabezpieczenie naroży przegród budowlanych przed uszkodzeniem lub otarciem. Zamocowane w pomieszczeniach domów, firm, restauracji czy hoteli pozwalają na ochronę przegród budowlanych, ale także określenie stylistyki ich wnętrza.

Czytaj dalej

Narożniki, które zebraliśmy w tej kategorii, to propozycje, które pozwolą Ci wykreować efektowną kompozycję ścienną. Znajdziesz tu zarówno klasyczne i wieloletnie akcesoria sztukateryjne, jak i utrzymane w aktualnych trendach dekoracje ścienne lub reprezentujące konkretne nurty stylistyczne. 

Oferowane narożniki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw, stanowiących w dużej mierze pochodne polimerów – oznacza to, że większość z nich wykazuje odporność na promieniowanie słoneczne, kontakt z wodą, ale także drobne uszkodzenia mechaniczne, takie jak rysy czy odpryski. Zastosowane zaawansowane technologie produkcji oraz nowoczesne tworzywa bazowe przekładają się na niezwykłą trwałość tego rodzaju sztukaterii. Dzięki temu prezentowane narożniki mogą być mocowane w pomieszczeniach narażonych na wiele czynników zewnętrznych, gdzie nadal przez wiele sezonów zachowują nienaganny wygląd, zdobiąc przestrzeń.

Ich montaż przebiega bezproblemowo – oparty jest wyłącznie na dedykowanym kleju, który również dostępny jest w ofercie naszego sklepu. Pozwoli Ci to kompleksowo zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty dekoracyjne oraz akcesoria montażowe na jednej platformie.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie naroża idealnie komponują się z pozostałymi dekorami. Możesz połączyć je z listwami, rozetami, wspornikami i innymi elementami zdobniczymi, które wspólnie stworzą niebanalne kompozycje wnętrzarskie. Narożniki zamocowane z listwami wykończeniowymi pozwolą zbudować efektowne ramy dekoracyjne na ścianach. Dodatkowo dają szerokie możliwości personalizacji – są przygotowane pod malowanie farbami bezrozpuszczalnikowymi, ale także możesz dociąć je na potrzebny wymiar.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.