Elementy dekoracyjne

Półkolumna C4000H

Półkolumna C4000H to bardzo minimalistyczny komponent sztukateryjny, który dedykowany jest do mocowania razem z bazą i nasadą, tworząc z nimi system dekoracyjny, nawiązujący do tradycji pałacowych. Półkolumna C4000H nie posiada żadnych zdobień - tłoczeń ani żłobień, dzięki czemu możesz wkomponować ją w bardzo wiele różnorodnych aranżacji wnętrz. Świetnie sprawdzi się zamocowana nie tylko w domach - zdobiąc np. biblioteki czy gabinety, ale także przestrzeniach lokali usługowych czy budynkach użyteczności publicznej.

15 x 242.5 x 8 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

675,58 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 675,58 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 15 cm
Wysokość: 242.5 cm
Głębokość: 8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453699
opis produktu

Półkolumna C4000H to również bardzo trwały dekor – wykonana z ProFoamu wykazuje odporność na działanie wilgoci, promieniowania UV oraz drobne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo produkt ten pozwala na wygodne i intuicyjne mocowanie – chcąc połączyć go z nasadą i bazą, wystarczy pokryć poszczególne elementy klejem rekomendowanym przez producenta, a później połączyć ze sobą. Tego rodzaju montaż wykonasz samodzielnie, bez pomocy fachowca. Możesz także być pewny trwałości tego rodzaju konstrukcji. Półkolumna C4000H to komponent sztukateryjny, który przez wiele sezonów będzie zdobił przestrzeń Twojego domu, biura czy firmy.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!