Szybki kontakt

Akcesoria

W tej kategorii sklepu zebraliśmy akcesoria montażowe i wykończeniowe do produktów dekoracyjnych dostępnych w naszej ofercie. Tego rodzaju kompleksowe zestawienie umożliwia zakupienie w jednym miejscu wszystkich niezbędnych produktów, z pomocą których wprowadzisz do swojego wnętrza niepowtarzalny i efektowny klimat.

Czytaj dalej
Filtrowanie

Filtrowanie i sortowanie

Wyczyść filtry
Liczba produktów: 17
icon_cart

Sklep
producenta

Jesteśmy jednym z głównych producentów sztukaterii w Europie. Nasza produkcja odbywa się w Polsce, dbamy o najwyższą jakość produktów.

icon_2

Bezpłatne
próbki

Chcesz sprawdzić jakość naszych produktów – zamów bezpłatne próbki, dzięki którym będziesz pewny, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania.

icon_3

Dostawa w 24h
i darmowy zwrot

Realizujemy wszystkie zamówienia w ciągu 24h. Możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Napisz na sklep@mardomdecor.com i odbierz etykietę zwrotną.

icon_4

Najwyższej jakości
doradztwo

Nasza obsługa klienta gwarantuje doradztwo na najwyższym poziomie. Jeżeli masz wątpliwości związane z zakupem, napisz do nas, bądź zadzwoń.

Oferujemy najwyższej jakości kleje montażowe, które dedykowane są do wygodnego i szybkiego mocowania sztukaterii ściennej, listew przypodłogowych, sufitowych i ściennych, ale także wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych. Dzięki temu możesz intuicyjnie i skutecznie przymocować je do podłoża, nie używając w tym celu profesjonalnych narzędzi ani śrub montażowych. Zgromadzone w sklepie produkty są w pełni bezpieczne dla mieszkańców – nie musisz obawiać się ich szkodliwego działania, a także pozwalają na skuteczne i trwałe mocowanie. W kategorii akcesoriów znajdziesz także spoiwa przeznaczone do montażu paneli lamelowych oraz tworzenia z ich udziałem efektownych wykończeń dekoracyjnych ścian lub oddzielania przestrzeni.

Akcesoria, które dostarczamy to także najwyższej jakości skrzynki uciosowe – pomocne i funkcjonalne akcesoria służące do bardzo precyzyjnego docinania elementów pod odpowiednim kątem 45 lub 90 stopni. Idealnie sprawdzają się one w procesie skracania sztukaterii i wszelkiego rodzaju komponentów dekoracyjnych, które zlokalizowane są w naszym sklepie. Tego rodzaju skrzynki posiadają odpowiednie zagłębienia, które przy pomocy piły ręcznej pozwalają na precyzyjne docięcie dekorów.

Zapraszamy do zapoznania się także z szerokim asortymentem mas szpachlowych – dedykowanych do wypełniania wgłębień powstałych wskutek nieprecyzyjnego docięcia lub ubytków wynikających z użytkowania produktu – np. dziur.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów montażowych są także lakiery do łączeń. Zebrane w tej kategorii produkty odpowiadają swoją strukturą i kolorystyką oferowanym listwom dekoracyjnym. Dzięki temu możesz zamaskować z ich użyciem łączenia profili przypodłogowych lub inne zestawienia pojedynczych produktów, tworzących system dekoracyjny.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.