Nasze produkty były wiele razy nagradzane w konkursach branżowych

Otrzymane nagrody są jasnym dowodem na to, że inwestowanie w jakość produktów jest właściwym kierunkiem. Choć każdy tytuł jest miłym akcentem w naszej codziennej działalności, to jednak zadowolenie i pozytywne opinie naszych Klientów są dla nas najistotniejszym wyrazem docenienia.

Zobacz nasze osiągnięcia
opener prizes
https://mardomdecor.com/app/uploads/2022/09/prize-1.jpg

Red Dot Design Award

Nasza listwa oświetleniowa QL002 zyskała uznanie jurorów i w 2016 r. otrzymała „Oscara Designu” – nagrodę w najbardziej prestiżowym konkursie wnętrzarskim. Jury składające się z ekspertów w dziedzinie designu wybrało największe innowacje wzornicze, kierując się kryterium funkcjonalności, stopniem innowacyjności, jakością oraz walorami ekologicznymi. Konkurs Red Dot Design Award, którego historia sięga 1955 roku jest największym i najbardziej prestiżowym konkursem w branży wnętrzarskiej. Od blisko 60 lat pożądana przez projektantów „Czerwona Kropka” jest szanowanym międzynarodowym znakiem wyjątkowej jakości w dziedzinie wzornictwa. O renomie konkursu świadczy zwiększająca się każdego roku ilość zgłaszanych produktów.

https://mardomdecor.com/app/uploads/2022/09/prize-2.jpg

IDA – International Design Awards

Listwy podłogowe QL019 i QL021 z kolekcji PURE, zaprojektowane przez Tomka Rygalika, otrzymały złoty medal w prestiżowym konkursie IDA (International Design Awards), promującym talenty w dziedzinie architektury, wzornictwa, produktów, designu. Nagroda przyznana została w kategorii PRODUCT DESIGN – Illuminated Home Decor. O zwycięstwo konkurowało 3100 projektów zgłoszonych przez projektantów z 95 krajów.

https://mardomdecor.com/app/uploads/2022/09/prize-3.jpg

Konsumencki Lider Jakości

Nagroda przyznawana jest przez Klientów, którzy oddanymi głosami dają wyraz swojego uznania dla wybranych marek. Konsumencki Lider Jakości od lat stanowi rozpoznawalny znak świadczący o klasie produktów. Zaufanie i zadowolenie ze strony Klientów jest dla nas najbardziej wartościową formą docenienia naszych listew dekoracyjnych.

https://mardomdecor.com/app/uploads/2022/09/prize-4.jpg

Dobry Design

W konkursie Dobry Design 2015 organizowanym przez magazyn „Dobrze Mieszkaj” i portal www.dobrzemieszkaj.pl nagrodę konsumentów otrzymała listwa sufitowa Mardom Decor z kolekcji Origami. Celem konkursu było wyłonienie produktów cechujących się najciekawszymi rozwiązaniami projektowymi, wysoką funkcjonalnością i uniwersalnością. Ten oryginalny, futurystyczny wzór zaprojektowany został przez cenioną projektantkę przemysłową Bogumiłę Zawadę. Jej projekt zachwycił czytelników magazynu, którzy docenili nowoczesną formę oraz najlepsze parametry użytkowe listwy.

https://mardomdecor.com/app/uploads/2022/09/prize-5.jpg

Diament Designu

Konkurs Diament Designu 2015 organizowany jako impreza towarzysząca targów Warsaw Build miał na celu wyłonienie ciekawych pomysłów polskich projektantów i producentów. Nasza kolekcja listew Origami otrzymała tytuł „Diament Designu 2015” w kategorii „Potencjał rynkowy”. Naszym celem od zawsze było tworzenie produktów atrakcyjnych wizualnie, ale przede wszystkim użytecznych i najlepszych jakościowo. Tym bardziej cieszymy się, że jury składające się z architektów, redaktorów pism branżowych oraz znawców rynku meblarskiego doceniło potencjał naszych listew.

https://mardomdecor.com/app/uploads/2022/09/prize-6.jpg

Must Have | Łódź Design Festival

Listwa podłogowa PURE zaprojektowana przez Tomka Rygalika otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Must Have 2017 Łódź Design Festival. W konkursie wyróżnione zostały najlepsze produkty stworzone przez polskich projektantów i producentów, odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim designie. Wyboru zwycięskich projektów dokonywała Rada Ekspertów, w skład której wchodzili przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.