Obramowania drzwi

Obramowania drzwi to specjalne listwy wykończeniowe, które można swobodnie łączyć z dedykowanymi im listwami przypodłogowymi. W efekcie jesteśmy w stanie stworzyć estetyczne obramowanie drzwi, które jest przedłużeniem zastosowanych w pomieszczeniu przypodłogówek. 

Czytaj dalej
icon_cart

Sklep
producenta

Jesteśmy jednym z głównych producentów sztukaterii w Europie. Nasza produkcja odbywa się w Polsce, dbamy o najwyższą jakość produktów.

icon_2

Bezpłatne
próbki

Chcesz sprawdzić jakość naszych produktów – zamów bezpłatne próbki, dzięki którym będziesz pewny, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania.

icon_3

Dostawa w 24h
i darmowy zwrot

Realizujemy wszystkie zamówienia w ciągu 24h. Możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Napisz na sklep@mardomdecor.com i odbierz etykietę zwrotną.

icon_4

Najwyższej jakości
doradztwo

Nasza obsługa klienta gwarantuje doradztwo na najwyższym poziomie. Jeżeli masz wątpliwości związane z zakupem, napisz do nas, bądź zadzwoń.

Tak wykonana aranżacja pozytywnie wpływa na wygląd drzwi i wprowadza do wnętrza ciekawy design. Zamaskowanie przestrzeni na ościeżnicy tworzy ciekawą kompozycję i może być skutecznym przedłużeniem obramowania okien

Obramowanie drzwi – kiedy warto je zastosować? 

Efektowne obramowanie drzwi i dobrze dobrane listwy przypodłogowe to jeden z pomysłów na ciekawe i schludne wnętrze o wysokich walorach wizualnych. W taki sposób można ozdobić salon, ale również inne części domu. 

Warto też rozważyć inne elementy dekoracyjne. Sztukateria na ścianie w salonie to produkty, które skutecznie przełamują strukturę ścian, wprowadzając do wnętrza nową aranżację i podnosząc tym samym walory estetyczne pomieszczeń. 

Do grupy tych komponentów zaliczamy przede wszystkim listwy naścienne (można też włączyć w tę grupę listwy przypodłogowe i przysufitowe), ale również obramowania luster, panele 3D, opisywane listwy przydrzwiowe – obramowania drzwi oraz listwy przyokienne, dekoracyjne nisze, detale naścienne i boazerię. 

Jak więc widać, są to elementy, które przede wszystkim mają wpływać na wygląd wnętrza, natomiast ich praktyczne zastosowanie pozostaje na drugim planie. Wyjątek stanowią listwy do umieszczania na ścianach, które oprócz ciekawego wyglądu chronią również podłoże przed uszkodzeniami.

Listwy wykończeniowe Mardom Decor

Obramowania okien i drzwi Mardom Decor to listwy, które wytwarzane są z bardzo trwałego tworzywa PolyForce. Nadaje ono ogromną wytrzymałość produktowi, a jest to bardzo ważne w kontekście roli, jaką pełni, czyli obramowania drzwi. 

Wielką zaletą komponentów PolyForce jest ich niska waga. Dzięki lekkości, bardzo łatwo montuje się je na ścianie. Nie są potrzebne do tego celu specjalistyczne narzędzia, kołki czy gwoździe. Całą sprawę rozwiązuje dedykowany klej do sztukaterii. Jest to więc istotny fakt dla osób, które nie przepadają za tego typu pracami. Dekoracje ścienne Mardom Decor umożliwiają szybki i sprawny montaż.

Ramki ozdobne jako ciekawa forma wykończenia

Sztukateria na ścianie to w praktyce ciekawe aranżacje, które można wprowadzić w centralnym punkcie domu lub innych pomieszczeniach. Przykładem jest zastosowanie obramówek dla okien i luster. 

Tego typu oprawę wykonać można samodzielnie z dekoracyjnych listew, które występują w wielu wzorach. Dodatkowo, produkt jest przystosowany do malowania na dowolny kolor. Można więc nadać mu bardzo ciekawą stylistykę, która będzie wymykać się ogólnie przyjętym normom. Jest jednak jeden ważny warunek: do malowania powinniśmy zastosować farby do wnętrz, które nie posiadają w swoim składzie rozpuszczalników i są oparte na bazie wody. 

Eleganckie obramowania drzwi na wyciągnięcie ręki

Pamiętajmy, że drzwi to nie tylko skrzydło drzwiowe. Warto zadbać również o elementy wokół niego. Jeśli ościeżnica nie wygląda należycie estetycznie, polecamy skorzystać z naszych gotowych rozwiązań w postaci ciekawych opasek drzwiowych. 

W naszej ofercie posiadamy sześć modeli. Nie jest to co prawda bogactwo wzorów równe naszej kategorii listew przypodłogowych, ale bez wątpienia jest to zestawienie umożliwiające stworzenie bardzo ciekawej aranżacji. 

Wszystkie nasze listwy są odporne na wodę i wilgoć, więc możecie je Państwo zastosować w dowolnym pomieszczeniu. Jeśli pragniecie skutecznie zamaskować ościeżnicę stałą, skorzystajcie z naszego obramowania drzwi.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.