Zobacz nasze produkty na Twojej ścianie

Nie jesteś pewny jak nasz produkt będzie wyglądać w twoim domu? Przejdź do naszego wizualizatora, dzięki któremu pozbędziesz się wszelkich wątpliwości.

Wizualizator Mardom Decor – aranżacja wnętrz nigdy nie była tak prosta

Czy myślałeś kiedyś, że planowanie aranżacji wnętrz, jak prawdziwy architekt, jest w zasięgu ręki. Nowoczesne rozwiązania możesz teraz sprawdzić nie wychodząc z domu.

Z pomocą naszego Wizualizatora przygotujesz wizualizację salonu, sypialni czy przestrzeni komercyjnej. Niezwykle proste w obsłudze, intuicyjne i efektywne narzędzie pozwoli Ci sprawdzić, jak nasze panele ścienne i lamele zmienią wystrój Twoich wnętrz.

Jak korzystać z wizualizatora?
opener history

Magiczna moc wizualizacji – poznaj zalety naszego Wizualizatora

Wizualizator to łatwe w obsłudze narzędzie, pozwalające na zaprojektowanie wnętrza domu czy lokalu. Dzięki niemu mamy pewność, że podjęta decyzja jest najlepsza z możliwych, a wnętrze, jakie uzyskamy, będzie dokładnie takie, jak chcemy.

Wizualizator to fantastyczne narzędzie, ponieważ:

 • pozwala Ci zaprojektować jedną przestrzeń na wiele sposobów
 • umożliwia testowanie i wizualizację na gotowych projektach i własnych zdjęciach
 • pozwala Ci zapisywać projekty i dzielić się nimi
 • jest nowoczesny, responsywny i łatwy w użyciu
 • zmieniasz się w dekoratora wnętrz tam, gdzie chcesz
 • możesz zmieniać rodzaj paneli i lameli na jednym zdjęciu ile razy chcesz, porównywać projekty i dać sobie czas na decyzję
Szybkie wizualizacje przestrzeni na wyciągnięcie ręki

Umieść zdjęcie swojego wnętrza lub wybierz z dostępnych aranżacji. Testuj, jak nasze panele i lamele zmienią Twoją przestrzeń! Dobierzesz kolor i typ zgodny z Twoimi preferencjami. Wizualizacja wnętrz jeszcze nigdy nie była tak prosta, szybka i przyjemna.

Zostań dekoratorem przy porannej kawie

Narzędzie do wizualizacji wnętrz w prosty i intuicyjny sposób, zmienia proces projektowania. Zaplanuj wnętrze własnego mieszkania i wyniki zobacz na swoim komputerze lub telefonie. Z aromatyczną kawą w ręce, stajesz się architektem wnętrz. Efekty możesz porównać, przemyśleć i mieć pewność, że zwizualizowałeś wszystkie opcje, które wpadły Ci do głowy, co da gwarancję udanego remontu.

Testuj, modyfikuj, wybieraj!

Wizualizacja sypialni czy salonu jest niezwykle wygodnym sposobem na dokonanie wyboru i podjęcie decyzji o zmianach w aranżacji przestrzeni. Wgraj swoje zdjęcie lub wstawiaj lamele i panele ścienne do naszych gotowych aranżacjach. Do wyboru dostajesz produkty ze wszystkich naszych kolekcji.

Aranżacja wnętrz na najwyższym poziomie

Co możesz zaprojektować za pomocą Wizualizatora? Odpowiedź jest prosta – każde wybrane wnętrze. Wystarczy wgrać przestrzeń, którą chcesz zmienić za pomocą naszych paneli i lameli.

Zatem telefon do ręki, zrób zdjęcie salonu, sypialni, korytarza czy jadalni. Wizualizator sprawdzi się także przy projektowaniu przestrzeni restauracji, apartamentów w hotelu czy lobby. Panele ścienne i lamele sprawdzają się bowiem w każdej przestrzeni, zarówno domowej, jak i komercyjnej. Odmień swój pokój czy butik przy pomocy naszego Wizualizatora. Perfekcyjny efekt gwarantowany.

Swoboda wizualizacji – wykorzystaj narzędzie Mardom Decor do aranżacji dowolnych pomieszczeń!

Chcesz zobaczyć swój salon w nowej odsłonie. Planujesz remont sypialni. Znudziła Ci się klasyczna kuchnia. Trudno zdecydować Ci się na kolor lub strukturę paneli? We wszystkich tych przypadkach warto skorzystać z naszego Wizualizatora.

 

Jeśli potrzebujesz praktycznych wskazówek aranżacyjnych lub chcesz przyjrzeć się zrealizowanym projektom, skorzystaj z naszego Bloga lub przejdź do kategorii Inspiracje.
Jak korzystać z wizualizatora?

Wizualizator umożliwia pobieranie i udostępnianie projektów, dzięki czemu w sekundę podzielisz się swoim pomysłem aranżacji wnętrz z bliskimi.

Jak korzystać z Wizualizatora?

 1. Zrób zdjęcie jadalni, sypialni czy salonu. Ty wybierasz, gdzie go użyjesz.
 2. Wgraj do Wizualizatora.
 3. Wybierz panele idealnie pasujące do Twojej aranżacji i zobacz jak Twoja przestrzeń, zmieni się po zastosowaniu konkretnych elementów.
 4. Podziel się projektami z bliskimi lub zachowaj je na później.
 5. Ciesz się doskonałymi efektami udanego remontu.
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.