Elementy dekoracyjne

Element dekoracyjny D3016

Element dekoracyjny D3016 to produkt idealny do łączenia z pilastrami, z pomocą którego stworzysz niebanalne kompozycje aranżacyjne - możesz wykończyć nimi wnęki, obudować kominki, drzwi czy okna, ale także ozdobić przegrody budowlane. Element dekoracyjny D3016 posiada bardzo klasyczne wzornictwo oparte na kwadratowym kształcie, tłoczonej ramie oraz żłobionych okręgach w centralnej części. Przekłada się to na możliwość montażu go w wielu aranżacjach - od klasycznych po nowoczesne.

9.7 x 9.7 x 3.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

26,89 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26,89 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 9.7 cm
Wysokość: 9.7 cm
Głębokość: 3.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452128
opis produktu

Dodatkowo element dekoracyjny D3016 został wyprodukowany z poliuretanu, tworzywa, które wykazuje odporność na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne, jak rysy czy odgięcia. Daje to możliwość montażu także w wymagających przestrzeniach hoteli, restauracji i wielu innych budynków usługowych. Element dekoracyjny D3016 oferuje również wygodny montaż, który opiera się wyłącznie na zalecanym przez producenta kleju. Wystarczy pokryć element spoiwem, a później przytwierdzić go do ściany. Tego rodzaju mocowanie jest gwarancją trwałości kompozycji. Dodatkowo model ten jest przygotowany pod malowanie – przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych możesz nadać mu wybrany kolor, dopasowując do aranżacji.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!