Elementy dekoracyjne

D2531

Obramowanie drzwi D2531 to dekor sztukateryjny o bardzo nowoczesnej, acz klasycznej stylistyce. Posiada prostokątną, nieco schodową konstrukcję, dzięki czemu zamocowany nad drzwiami pomieszczenia o każdej aranżacji tworzy efektowny portal. Jego powierzchnię zdobi elegancki, tłoczony wzór zbudowany z regularnych prostokątów, które przywodzą na myśl klasyczne wnętrza.

124 x 25 x 8.8 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

497,03 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 497,03 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 124 cm
Wysokość: 25 cm
Głębokość: 8.8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452043
opis produktu

Obramowanie drzwi D2531 idealnie pasuje do mocowania z pilastrami i listwami, z którymi tworzy efektowną obudowę. Samo mocowanie sztukaterii jest szybkie i wygodne — wystarczy pokryć produkt spoiwem zalecanym przez producenta, a później trwale przymocować do ściany. To nie tylko gwarancja trwałości konstrukcji, ale także pewność, że z montażem poradzisz sobie samodzielnie. Obramowanie drzwi D2531 zostało wyprodukowane z poliuretanu, tworzywa cechującego się odpornością na wilgoć i drobne uszkodzenia mechaniczne. Bez obaw możesz więc mocować je w każdej, nawet bardzo wymagającej przestrzeni. Dodatkowo model ten został przygotowany pod malowanie przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych na bazie wody — bez obaw o ich przyczepność możesz nadać mu upragniony kolor i dopasować do stylistyki wnętrza.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!