Elementy dekoracyjne

D3517

Obramowanie drzwi D3517 to niezwykle stylowa dekoracja drzwi, wieńcząca zbudowaną z pilastrów i listwy obudowę lub mocowana samodzielnie, jako niezależny element. Model ten wyróżnia się przede wszystkim swoją nieszablonową konstrukcją — kształt dekoru przywodzi na myśl drapowaną tkaninę, zebraną nad drzwiami. Stylistyka produktu jest tak oryginalna, że nawet zamocowana samodzielnie, będzie stanowiła niezwykłą ozdobę, wprowadzającą do wnętrza efektowny i prestiżowy design.

32 x 13 x 1.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

39,95 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,95 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 32 cm
Wysokość: 13 cm
Głębokość: 1.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452227
opis produktu

Obramowanie drzwi D3517 oferuje jednak znacznie więcej niż design — produkt ten został wykonany z poliuretanu, czyli tworzywa odpornego na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to przekłada się z kolei na wieloletni, perfekcyjny wygląd produktu — bez ryzyka o jego odkształcanie, żółknięcie czy pogorszenie walorów wizualnych. Obramowanie drzwi D3517 bez problemu mocujesz samodzielnie — do jego montażu wystarczy zakupiony, rekomendowany przez producenta, klej, który trwale mocuje produkt na przegrodach budowlanych. Dodatkowo, pokryty warstwą podkładową, daje możliwość malowania przy użyciu farb na bazie wody.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!