Elementy dekoracyjne

D2512

Obramowanie drzwi D2512 to sztukateria dekoracyjna o formie portalu nad drzwi. Idealnie nadaje się więc do mocowania z listwami i pilastrami o szerokości od 60 do 100 cm, tworząc niezwykle efektowną obudowę i wykończenie drzwi. Obramowanie drzwi D2512 posiada obły kształt w środkowej części i bardzo minimalistyczne wzornictwo, pozbawione dodatkowych zdobień i tłoczeń. Dzięki temu nie tylko możesz wpasować je w wiele aranżacji wnętrz, ale także ozdobić dodatkowymi elementami sztukateryjnymi, zgodnie z własnym zamierzeniem.

125 x 19.5 x 3 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

175,82 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 175,82 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 125 cm
Wysokość: 19.5 cm
Głębokość: 3 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452029
opis produktu

Obramowanie drzwi D2512 możesz swobodnie docinać, dopasowując do potrzebnego wymiaru. Jego montaż jest szybki i wygodny — wystarczy pokryć dekor spoiwem, by móc przymocować go do ściany. Nie potrzebujesz do tego ani pomocy fachowca, ani profesjonalnych narzędzi. Dodatkowo produkt został pokryty warstwą podkładową, która pozwala na jego malowanie przy użyciu farb na bazie wody — bez obaw o ich przyczepność. Wybierając obramowanie drzwi D2512 masz pewność, że inwestujesz w wieloletni dekor sztukateryjny o dużych możliwościach aranżacyjnych.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!