Elementy dekoracyjne

C8035

Wspornik dekoracyjny C8031 Mardom Decor został zagruntowany, co oznacza, że można go pomalować na wybrany przez siebie kolor przy użyciu farb do wnętrz, które nie zawierają w swoim składzie rozpuszczalników. Jeśli chodzi o proces montażu, to wspornik C8031 wystarczy przykleić do podłoża klejem sztukateryjnym Mardom Decor.

10.5 x 14 x 5.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

46,20 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 46,20 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 10.5 cm
Wysokość: 14 cm
Głębokość: 5.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451916
opis produktu

Wspornik C8035 to niezwykle charakterystyczny i urokliwy element wykończenia wnętrza. Cechuje się antyczną stylistyką, która wprowadzi nutkę ekstrawagancji do każdej nieruchomości. Wspornik został wykonany z nowoczesnego tworzywa o nazwie ProFoam, które nadaje mu właściwości wodoodporne. Ponadto prezentowany dekor jest bardzo lekki, ale też wytrzymały na potencjalne uszkodzenia zewnętrzne.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!