Elementy dekoracyjne

D3515

Portal drzwiowy D3515 to sztukateria, która dedykowana do montażu nad drzwiami, wprowadzi do każdego wnętrza powiew oryginalnego i prestiżowego designu. Portal drzwiowy D3515 ma bardzo nietypową budowę konstrukcyjną - jest złożony z dwóch niezależnych elementów, które łącząc się nad drzwiami pozostawiając w centralnej części dekoru pustą, okrągłą przestrzeń. Możesz uzupełnić ją dodatkową sztukaterią zdobną lub pozostawić nie zaaranżowaną - wówczas efektownie odsłoni kolor bazowy ściany.

31.5 x 11 x 0.6 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

50,54 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50,54 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 31.5 cm
Wysokość: 11 cm
Głębokość: 0.6 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452203
opis produktu

Portal drzwiowy D3515 to także bardzo łatwe mocowanie – wystarczy pokryć dekor spoiwem rekomendowanym przez producenta, a później przymocować do przegrody budowlanej i połączyć z odpowiednimi listwami czy pilastrami, tworząc elegancki system dekoracyjny. Portal drzwiowy D3515 pozwala również na malowanie – sztukateria została pokryta farbą podkładową, która zwiększa przyczepność późniejszej warstwy. Pamiętaj  jednak, by użyć w tym celu wyłącznie farby bezrozpuszczalnikowej, na bazie wody, która gwarantuje, że produkt nie zostanie uszkodzony. Dekor, wyprodukowany z odpornego ProFoamu przez wiele lat zachowa perfekcyjny wygląd – nawet narażony na wilgoć, promieniowanie UV czy drobne uszkodzenia mechaniczne.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!