Rafał Maślak postawił na najlepsze listwy przypodłogowe

Patrząc na wnętrze mieszkania Rafała Maślaka trudno wyobrazić sobie bardziej idealne połączenie podłogi z listwami. Oba produkty zostały wybrane z zachowaniem wszystkich najważniejszych zasad projektowych. Jeśli chcecie uzyskać podobny efekt w swoim domu, koniecznie zwróćcie uwagę na tych kilka istotnych elementów.

Po pierwsze, listwy korespondują kolorystycznie ze ścianą.  Nie jest to jednak żelazna zasada, ponieważ coraz częściej widzimy połączenie ścian jasnych z listwami w kontrastującym kolorze. W tym przypadku zachowana została pełna spójność i harmonia w odcieniach, co dodatkowo podkreśliło elegancki i klasyczny charakter wnętrza.

Po drugie, listwy przypodłogowe zostały idealnie dopasowane stylem do pozostałych elementów wnętrza. Dekoracyjna podłoga we wzorze jodełki francuskiej, marmurowa wyspa kuchenna, welurowe krzesła, drobne dodatki w odcieniu złota i miedzi – to najlepsze tło dla ozdobnych listew. Wybór padł na listwę MD095, która charakteryzuje się bogatym, podwójnym frezem.

Po trzecie, wybrano idealną wysokość listwy przypodłogowej, wynoszącą 12 cm. Taki rozmiar jest optymalny do większości wnętrz i mieści się w bezpiecznym, rekomendowanym przedziale 8-14 cm. Decydując się na taki wymiar należy mieć świadomość, że listwa będzie wyraźnie widoczna i  wyeksponowana we wnętrzu. Traktujemy ją wówczas nie jako niewidoczny detal wtapiający się w tło, a jako jeden z głównych elementów dekoracyjnych w naszym domu.

Po czwarte, każdy kto obserwuje działalność Rafała wie, że jego mieszkanie jest intensywnie użytkowane i poddawane wielu codziennym wyzwaniom J Decydując się na listwy Mardom Decor wzięto pod uwagę fakt, że listwy mogą mieć kontakt z dziecięcymi zabawkami czy rowerkami. Listwy przypodłogowe Mardom Decor posiadają innowacyjną technologię ScratchShield, która polega na maksymalnym utwardzeniu powierzchni i zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami mechanicznymi. To sprawia, że listwy przypodłogowe Mardom Decor są najtwardszymi listwami polimerowymi na rynku.

Zobacz więcej inspiracji na naszym Pintereście!

Pinterest Mardom Decor
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.