Kobieca i nowoczesna — zobacz sypialnię Oli Nowak

Ultra kobieca i nowoczesna sypialnia to marzenie niejednej z nas. Ola Nowak w swojej aranżacji doskonale przełamała subtelne, romantyczne ramki, współczesnym akcentem wyrazistych lameli ściennych. Jeśli chcecie odtworzyć ten efekt w swoich domach, mamy dla Was kilka rad.

Subtelna sztukateria nad łóżkiem. Na ścianie została zamontowana podwójna rama ścienna. To klasyczne rozwiązanie aranżacyjne, które zwraca uwagę na najważniejszy element pomieszczenia – łóżko. Do stworzenia kobiecej, minimalistycznej dekoracji zastosowano większą listwę MD002 jako zewnętrzny element dekoracyjny oraz mniejszą, wewnętrzną listwę MD413. Sztukateria charakteryzuje się prostotą. Nie posiada dodatkowych zdobień, dzięki czemu podwójna rama nie przytłacza i wygląda stylowo.

Przełamanie formy. Symetryczny wzór ramek ściennych został w efektowny sposób przełamany pionową lamelą sięgającą aż do sufitu. Panele ścienne Mardom Decor posiadają optymalną długość 270 cm, dopasowaną do wysokości ścian większości mieszkań. Przemyślany projekt pozwala na estetyczny montaż w jednym fragmencie, bez konieczności stosowania łączeń w celu zachowania ciągłości wzoru. Nowoczesny akcent, jakim jest panel, znajduje się dokładnie w środkowej części łóżka. Częstym zabiegiem aranżacyjnym jest stosowanie lameli na całej szerokości ściany, nie jest to jednak zasadą. W tym przypadku zdecydowano się zastosować lamele jedynie jako pojedynczy akcent, dzięki czemu aranżacja zyskuje na lekkości i jest harmonijna.

Zabawa kolorem. Połączenie tradycyjnych, białych listew z panelem ściennym w pastelowym kolorze, intryguje i nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Do wykończenia tej aranżacji użyto Białej Lameli z kolekcji Stretto L0101, która została pomalowana farbą w tym samym odcieniu, co kolor ściany. Pomimo wyrazistego akcentu sypialnia jest kobieca i spójna wizualnie, a to dzięki zachowaniu równowagi i utrzymaniu całej kompozycji wnętrza w jasnych, beżowo-pastelowych tonach.

Zobacz więcej inspiracji na naszym Pintereście!

Pinterest Mardom Decor
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.