Szybki kontakt

Kawiarnia w odcieniach różu

Słowo „nuda” to zdecydowanie ostatnie co przychodzi na myśl po spojrzeniu na aranżację tej niezwykłej kawiarni. Odważny design w odcieniach różu połączony z klasyczną sztukaterią ścienną sprawia, że to doskonałe miejsce na spędzenie miłego popołudnia przy kawie. Od nas zdecydowanie dostaje odznakę „instafriendly”.

Nie da się ukryć, że główne skrzypce w tej aranżacji odgrywa intensywny kolor różu, który został dopełniony klasycznymi elementami wnętrzarskimi – wyrazistymi ramkami ściennymi oraz elegancką podłogą w jodełkę angielską. Listwy ścienne pomalowano dokładnie tą samą farbą co ściany, na których zostały umocowane. Zastosowanie jakiegokolwiek innego koloru mogłoby przytłoczyć i tak już odważną aranżację. Różowe ramki pięknie dopełniają przestrzeń, nie zaburzając proporcji wnętrza. Sztukateria Mardom Decor pokryta jest specjalnym primerem, który wygładza powierzchnię i zwiększa przyczepność pigmentu do materiału. Dzięki temu listwy można było z łatwością pokryć pastelowym odcieniem i idealnie dopasować do koloru ściany.

Listwy ścienne ułożono w kształt podwójnych, pionowych ekranów. Zabieg ten wydłuża i wysmukla optycznie pomieszczenie. Do stworzenia ramek posłużono się dwoma rozmiarami listew – w zewnętrznej części użyto MDD332 o wysokości 4,1 cm, a w wewnętrznej MD413 o wymiarach 2,5 cm. Dzięki temu powstała aranżacja ścienna jest jeszcze bardziej wyrazista i trójwymiarowa na jasnym tle. Dodatkowo w dolnym obszarze ściany zamontowano poziome ramki, które swoją formą naśladują angielską boazerię, która dodaje wnętrzu elegancji.

Pomieszczenie już na pierwszy rzut oka jest bardzo dekoracyjne, jednak nie przytłacza swoją formą. To zasługa kształtu ramek, które przybrały formę pociągłych prostokątów, ale również dodania w aranżacji luster. Wewnętrzne ramki ścienne, wykonane z listew dekoracyjnych MD413 okalają lustra, dzięki którym pomieszczenie wydaje się większe, niż jest w rzeczywistości.

Zastosowanie sztukaterii w kawiarni, przez którą przewija się ogrom ludzi każdego dnia, w tym również ciekawskich dzieci, może się zdawać ryzykowne. Jednak listwy Mardom Decor doskonale nadają się do zastosowań w miejscach użytku publicznego. Tworzywo, z którego zostały wykonane jest odporne na wodę, a zastosowanie opatentowanej technologii ScratchShield® wzmocniło i odpowiednio zagęściło strukturę listew, czyniąc je odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu są niepodatne na wgniecenia, uderzenia nóżkami krzeseł, a nawet zarysowania ostrym narzędziem – to najlepszy możliwy wybór do stworzenia trwałej i efektownej dekoracji kawiarni.

Zobacz więcej inspiracji na naszym Pintereście!

Pinterest Mardom Decor
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.