Szybki kontakt

Kącik biurowy

Miejsce naszej pracy musi być niezaprzeczalnie praktyczne i wygodne, ale nikt nie powiedział, że nie może przy okazji być ładne. Czasami wystarczy połączenie kilku prostych rozwiązań, aby stworzyć prostą, ale bardzo efektowną aranżację, która stanie się doskonałym kącikiem biurowym.

Główną rolę w tej aranżacji zdecydowanie grają dekoracyjne lamele ścienne. Model L0101 został zamontowany na 1/3 długości ściany, co doskonale sprawdziło się przy bardzo ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo wybrana długość paneli ściennych przywodzi na myśl dekoracyjną boazerię angielską, jednak nowoczesny kształt lameli znacząco zmienia wymiar tej aranżacji, dodając jej nowoczesnego szyku.

Lamele zostały wykończone dwoma listwami o minimalistycznym kształcie. W dolnej części zastosowano MD359 – to klasyczny profil o długości 7 cm, który doskonale sprawdza się do wnętrz o standardowej wysokości. Nie pomniejsza wizualnie przestrzeni, a stanowi perfekcyjne wykończenie na linii ściany i podłogi, które pasuje do nowoczesnych paneli ściennych. W górnej części lamele zostały wykończone minimalistyczną listwą oświetleniową QL017. Ten prosty profil o wysokości 10 cm, w perfekcyjny sposób równoważy całą aranżację. Dodatkowo model QL017 to listwa dedykowana do stosowania razem z oświetleniem LED. Posiada innowacyjną technologię LightGuard®, dzięki której diody LED nie przebijają przez materiał, a zamiast tego światło jest efektownie rozproszone – w tym przypadku ku górze, co dodaje dekoracji ściennej wyjątkowej trójwymiarowości.

Zarówno lamele, listwa ścienna jak i przypodłogowa zostały pokryte tą samą farbą w wyjątkowym odcieniu na pograniczu niebieskiego oraz szarości. To bardzo klasyczne rozwiązanie, które nie dekoncentruje podczas pracy i nie odwraca niepotrzebnie uwagi. Pokrycie sztukaterii jak i lamelli jednolitym kolorem było możliwe dzięki zastosowaniu w procesie produkcji specjalnego primera, który wygładza i przygotowuje powierzchnię do malowania. Dzięki temu produkty Mardom Decor można wielokrotnie malować na dowolny kolor, a efekt pokrycia materiału będzie za każdym razem tak samo efektowny. Zastosowanie tego samego odcienia farby na wszystkich elementach sztukateryjnych sprawiło, że aranżacja wygląda bardzo estetycznie i spójnie.

Kolejnym elementem, który sprawia, że kącik biurowy zyskuje eleganckiego szyku, jest dobór dodatków. Współcześnie przestrzeń do pracy nie może się obyć bez biurka na komputer. W tej aranżacji wybrano mebel o nieregularnym, obłym kształcie w odcieniu przybrudzonego złota. Doskonały zestaw biurowy zamyka wygodne krzesło, stylizowane na klasyczne, dekoracyjne fotele. Połączenie ponadczasowej klasyki z designerskim szykiem doskonale prezentuje się z nowoczesnymi lamelami, które stają się minimalistycznym, ale bardzo efektownym tłem naszej codziennej pracy.

Zobacz więcej inspiracji na naszym Pintereście!

Pinterest Mardom Decor
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.