Elementy dekoracyjne

Rozeta B3030

Rozeta sufitowa B3030 to komponent dekoracyjny służący do efektownego zdobienia sufitów, obudowywania lamp sufitowych oraz maskowania mankamentów tego rodzaju przestrzeni. Model B3030 cechuje się bardzo minimalistyczną i elegancką formą - jedynym zdobieniem produktu są biegnące przez produkt koliste żłobienia. Rozeta sufitowa B3030 daje możliwość montażu z lampą sufitową - wystarczy przez dedykowany otwór na środku przeciągnąć przewód elektryczny lub, w przypadku braku takiego, samodzielnie wykonać delikatne rozwiercenie.  

37.5 x 4.6 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

117,44 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117,44 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Średnica: 37,5 cm
Wysokość: 4.6 cm
Maksymalna szerokość otworu do wycięcia: 10 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451718
opis produktu

Mocowanie produktu opiera się na dedykowanym kleju – należy pokryć nim dekor, a później przymocować go do ściany. Rozeta sufitowa B3030 ma klasyczny i bardzo uniwersalny biały kolor, lecz została także przygotowana pod malowanie – możesz swobodnie nadać jej na upragniony kolor dopasowując do całości aranżacji wnętrza. Dekor może być mocowany w każdym pomieszczeniu, nawet tym o bardzo dużym poziomie wilgotności. Produkt został wykonany z poliuretanu – tworzywa cechującego się ogromną odpornością na czynniki zewnętrzne, jak wilgoć czy drobne uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że przez wiele sezonów zachowuje nienaganny wygląd.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!