Elementy dekoracyjne

Narożnik MDC258-13

Narożnik MDC258-13 to szczegółowo zdobiony element dekoracyjny, stworzony z myślą o listwie ornamentacyjnej MDC258. Materiał PolyForce zapewnia wysoką ochronę przed wilgocią i słońcem. Narożnik jest lekki, co umożliwia szybki i bezproblemowy montaż.  

25.5 x 25.5 x 5.4 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

56,47 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 56,47 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Warianty
Akcesoria
Do pobrania

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 25.5 cm
Wysokość: 25.5 cm
Głębokość: 5.4 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451107
opis produktu

Narożnik MDC258-13 to efektowne zakończenie do ramki ściennej stworzonej z listwy MDC258. Narożnik posiada dekoracyjne zdobienie o wysokim poziomie szczegółowości. Do produkcji wykorzystano zaawansowany technologicznie materiał PolyForce. Jest on odporny na wodę oraz promieniowanie UV. Dzięki temu MDC258-13 można stosować w trudnych pomieszczeniach, narażonych na nieustanny kontakt z wodą i silnym słońcem jak łazienka czy salon. Narożnik został pokryty dodatkową warstwą specjalnego primera o właściwościach wygładzających. Zabieg ten ułatwia proces malowania sztukaterii, przedłużając trwałość koloru. To tego celu zalecamy wybór farby wodnej. MDC258-13 jest niezwykle lekki, co pozwala na szybki i intuicyjny montaż. Wystarczy użycie odpowiedniej ilości kleju i dociśnięcie narożnika do ściany.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Listwa pokryta Primerem

Listwa pokryta Primerem

Listwa fabrycznie pokryta jest specjalnym primerem o właściwościach wygładzających, zabezpieczających i ułatwiających rozprowadzanie kolejnych warstw farby. Dla idealnego efektu wizualnego zalecamy po montażu pomalowanie listwy dowoloną farbą wodną.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Idealnie spasowane z dedykowaną listwą

Idealnie spasowane z dedykowaną listwą

Narożniki są perfekcyjnie spasowane z dedykowaną im listwą. Dzięki temu, narożnik i listwa tworzą idelną kompozycję, bez widocznych łączeń między elementami.

Warianty produktu

Dedykowane akcesoria

Pliki do pobrania

Modele 3D - MDC258-13

Pobierz

Potrzebujesz specyfikacji technicznych, cenników lub dostępu do pełnej bazy modeli 3D?

Załóż konto Premium
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!