Elementy dekoracyjne

Narożnik MDD308-12

Narożnik MDD308-12 to dekoracja ścienna o wyraźnym wzorze. Posiada wypukłość w środkowej części i eleganckie frezowanie na całej długości. Narożnik jest lekki dzięki wykorzystaniu w produkcji materiału ProFoam. Doskonale sprawdzi się do wilgotnych wnętrz o silnym nasłonecznieniu. 

24 x 24 x 6.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

50,63 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50,63 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Warianty
Akcesoria
Do pobrania

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 24 cm
Wysokość: 24 cm
Głębokość: 6.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451176
opis produktu

Narożnik MDD308-12 to elegancki narożnik w kształcie ozdobnego łuku. Jest wypukły w środkowej części i zdobiony pojedynczym frezowaniem. Przeznaczony do stosowania z listwą MDD308-12. Narożnik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa ProFoam. Jest wodoodporny, co pozwala na montaż w pokojach o podwyższonym poziomie wilgoci. Doskonale sprawdzi się w kuchni, pralni, a nawet łazience. Nie spuchnie po kontakcie z wodą ani nie odkształci się. MDD308-12 cechuje również wysoka ochrona przed promieniowaniem UV. Dekoracja ścienna może być stosowana w silnie nasłonecznionych przestrzeniach jak pokój zabaw czy salon. Słońce nie przyczynia się do żółknięcia czy kruszenia materiału. Narożnik został pokryty specjalnym primerem o wygładzających właściwościach. Do malowania zalecamy użycie farby wodnej. 

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Listwa pokryta Primerem

Listwa pokryta Primerem

Listwa fabrycznie pokryta jest specjalnym primerem o właściwościach wygładzających, zabezpieczających i ułatwiających rozprowadzanie kolejnych warstw farby. Dla idealnego efektu wizualnego zalecamy po montażu pomalowanie listwy dowoloną farbą wodną.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Idealnie spasowane z dedykowaną listwą

Idealnie spasowane z dedykowaną listwą

Narożniki są perfekcyjnie spasowane z dedykowaną im listwą. Dzięki temu, narożnik i listwa tworzą idelną kompozycję, bez widocznych łączeń między elementami.

Warianty produktu

Dedykowane akcesoria

Pliki do pobrania

Modele 3D - MDD308-12

Pobierz

Potrzebujesz specyfikacji technicznych, cenników lub dostępu do pełnej bazy modeli 3D?

Załóż konto Premium
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!