Karnisze podwójne

Karnisze podwójne to propozycje alternatywne dla klasycznych, dostępnych na rynku rozwiązań. Z uwagi na swoją budowę konstrukcyjną pozwalają na zamocowanie dwóch rodzajów okiennej tkaniny - firany i zasłony. Na tle innych modeli wyróżniają się bardzo minimalistyczną konstrukcją, która wkomponuje się we wszystkie wnętrza mieszkań, firm czy budynków usługowych. Dodatkowo, oferowane przez nas karnisze podwójne wykonane zostały z najwyższej jakości tworzyw, które przekładają się na wieloletni, perfekcyjny wygląd tego rodzaju produktów.

Czytaj dalej

Karnisze podwójne cechują się bardzo wysokim poziomem funkcjonalności. Nie tylko łączą w sobie możliwość zawieszenia firan i zasłon, ale także świetnie sprawdzają się w przestrzeniach, w których klasyczne modele nie dają możliwości zamocowania. Będą to przede wszystkim naroża. Z prezentowanych w naszym sklepie modeli możesz zbudować funkcjonalne systemy obudowy okien narożnych. Dodatkowo karnisze podwójne posiadają minimalistyczną budowę, która estetycznie wtapia się w ścianę lub sufit, efektownie uwydatniając firany i zasłony. Dzięki temu nie tylko dopasowuje się do każdej aranżacji stylistycznej wnętrza, ale także wyglądem przypomina element konstrukcyjny ściany lub sufitu.

W przypadku zestawienie z maskownicami karnisza, sam produkt staje się praktycznie niewidoczny, co sprawia, że kompozycja nabiera niezwykłej lekkości, ale także eleganckiego wykończenia. Oferowane przez nas modele karniszy podwójnych sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać efekt subtelnego stylistycznie elementu konstrukcyjnego, który równocześnie zapewni trwałość i solidność, pozwalającą na zamocowanie na nim ciężkich zasłon.

Dodatkowo modele te perfekcyjnie komponują się z innymi dekorami i listwami sztukateryjnymi – możesz więc kompleksowo zaopatrzyć się w produkty z naszej oferty i stworzyć z nich niezwykle efektowne i eleganckie wykończenie przestrzeni, w tym oryginalne obudowy okienne.

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.