Szybki kontakt

Dziewczęca sypialnia

Stworzenie bajkowego klimatu w pokoju dziecięcym wcale nie jest takie trudne 😉 Doskonale udowadnia to @darialawrynowicz w dziewczęcej aranżacji, łącząc listwy dekoracyjne w minimalistyczne kompozycje, które nadają pomieszczeniu uroczego klimatu.

Każdy rodzic, urządzając pokój swojego dziecka, zwraca uwagę na jakość produktów, którymi będzie otoczona jego pociecha. Sztukateria Mardom Decor jest w pełni bezpieczna, nietoksyczna i doskonale sprawdzi się również w przypadku alergików.

Sztukateria stanowi minimalistyczny, ale znaczący element tej aranżacji. Na wysokości 1/3 ściany zamontowano listwę ścienną-odcinającą MD002 o klasycznym, subtelnie wypukłym kształcie. Profil ten ma szerokość 4 cm, dzięki czemu jest widoczny na tle jasnej ściany, ale nie przytłacza swoją wielkością.

Dolna część ściany wraz z dekoracyjną listwą została pomalowana różową farbą w uroczym, pudrowym odcieniu. Listwy Mardom Decor posiadają specjalną, wygładzającą powłokę, która umożliwia bezproblemowe pokrycie dowolną farbą na bazie wody. Dzięki temu odcień sztukaterii, jak i ściany idealnie do siebie pasuje, tworząc spójną całość. Różowy kolor to jedyny, tak wyrazisty akcent w tej aranżacji, jednak to właśnie on sprawia, że nie można wręcz oderwać od niej wzroku.

W roli listwy przypodłogowej doskonale odnalazł się nasz profil MD013P. To wysoka na 10 cm listwa, o prostej w formie. Biały kolor doskonale koresponduje z jasnymi ścianami, tworząc delikatną i spójną aranżację. Białe listwy przypodłogowe MD013P Mardom Decor pokryte są satynową powłoką, która skutecznie zabezpiecza materiał. Dzięki temu sztukateria jest odpowiednio zabezpieczona i wygładzona, dzięki czemu nie trzeba jej dodatkowo malować.

Użycie ozdobnych listew w pokoju dziecka bardzo często wiąże z krótkim okresem żywotności elementów dekoracyjnych. Jednak nie tym razem 😉 Sztukaterię Mardom Decor wytwarzamy z wysokiej jakości polimerów. Jest wodoodporna oraz posiada innowacyjną technologię ScratchShield®, która sprawia, że listwy są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W teście trwałości zdecydowanie zasługujemy na 5+.

Minimalistyczna aranżacja ścienna doskonale komponuje się  z pozostałymi elementami wnętrza. Jasna podłoga rozświetla pomieszczenie, a naturalne dekoracje, miękkie materiały i kwiatowe wzory sprawiają, że wnętrze jest bardzo przytulne. To niewątpliwie jeden z bardziej uroczych, dziewczęcych pokojów o rozmarzonej, bajkowej atmosferze.

Zobacz więcej inspiracji na naszym Pintereście!

Pinterest Mardom Decor
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.