Dziewczęca sypialnia

Stworzenie bajkowego klimatu w pokoju dziecięcym wcale nie jest takie trudne 😉 Doskonale udowadnia to @darialawrynowicz w dziewczęcej aranżacji, łącząc listwy dekoracyjne w minimalistyczne kompozycje, które nadają pomieszczeniu uroczego klimatu.

Każdy rodzic, urządzając pokój swojego dziecka, zwraca uwagę na jakość produktów, którymi będzie otoczona jego pociecha. Sztukateria Mardom Decor jest w pełni bezpieczna, nietoksyczna i doskonale sprawdzi się również w przypadku alergików.

Sztukateria stanowi minimalistyczny, ale znaczący element tej aranżacji. Na wysokości 1/3 ściany zamontowano listwę ścienną-odcinającą MD002 o klasycznym, subtelnie wypukłym kształcie. Profil ten ma szerokość 4 cm, dzięki czemu jest widoczny na tle jasnej ściany, ale nie przytłacza swoją wielkością.

Dolna część ściany wraz z dekoracyjną listwą została pomalowana różową farbą w uroczym, pudrowym odcieniu. Listwy Mardom Decor posiadają specjalną, wygładzającą powłokę, która umożliwia bezproblemowe pokrycie dowolną farbą na bazie wody. Dzięki temu odcień sztukaterii, jak i ściany idealnie do siebie pasuje, tworząc spójną całość. Różowy kolor to jedyny, tak wyrazisty akcent w tej aranżacji, jednak to właśnie on sprawia, że nie można wręcz oderwać od niej wzroku.

W roli listwy przypodłogowej doskonale odnalazł się nasz profil MD013P. To wysoka na 10 cm listwa, o prostej w formie. Biały kolor doskonale koresponduje z jasnymi ścianami, tworząc delikatną i spójną aranżację. Białe listwy przypodłogowe MD013P Mardom Decor pokryte są satynową powłoką, która skutecznie zabezpiecza materiał. Dzięki temu sztukateria jest odpowiednio zabezpieczona i wygładzona, dzięki czemu nie trzeba jej dodatkowo malować.

Użycie ozdobnych listew w pokoju dziecka bardzo często wiąże z krótkim okresem żywotności elementów dekoracyjnych. Jednak nie tym razem 😉 Sztukaterię Mardom Decor wytwarzamy z wysokiej jakości polimerów. Jest wodoodporna oraz posiada innowacyjną technologię ScratchShield®, która sprawia, że listwy są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W teście trwałości zdecydowanie zasługujemy na 5+.

Minimalistyczna aranżacja ścienna doskonale komponuje się  z pozostałymi elementami wnętrza. Jasna podłoga rozświetla pomieszczenie, a naturalne dekoracje, miękkie materiały i kwiatowe wzory sprawiają, że wnętrze jest bardzo przytulne. To niewątpliwie jeden z bardziej uroczych, dziewczęcych pokojów o rozmarzonej, bajkowej atmosferze.

Zobacz więcej inspiracji na naszym Pintereście!

Pinterest Mardom Decor
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!

mardom

Przykro nam, że nas opuszczasz

Cały czas pracujemy nad poprawą jakości naszego sklepu internetowego. Pomóż nam go udoskonalać.
Powiedz co możemy poprawić.

Dlaczego nas opuszczasz?

Proszę wybrać przynajmniej jedną opcje.

Dziękujemy za Twój czas!

Twoja odpowiedź jest dla nas bardzo cenna.