Elementy dekoracyjne

Rozeta QR002

Rozeta sufitowa QR002 to najwyższej jakości sztukateria dedykowana do montażu na suficie lub ścianach. Dekor przykuwa uwagę bardzo minimalistyczną i nowoczesną formą - jest  pozbawiony jakichkolwiek zdobień i tłoczeń. Dodatkowo daje możliwość montażu z nowoczesnym oświetleniem LED, które efektownie podświetla sztukaterię i przestrzeń wokół niej. Rozeta sufitowa QR002 wzbogacona o tego rodzaju źródło światła wprowadzi do wnętrza niezwykle urokliwy klimat, a przy tym będzie stanowić dodatkowe, ekonomiczne oświetlenie w domu.

51.5 x 5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

726,83 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 726,83 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Średnica: 51,5 cm
Wysokość: 5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452975
opis produktu

Rozeta sufitowa QR002 nadaje się do montażu na suficie, ale także możesz z jej pomocą stworzyć efektowne ozdoby ścienne. Mocowanie dekoru jest bardzo szybkie i intuicyjne – wystarczy pokryć go zalecanym przez producenta spoiwem, by następnie przykleić dekorację do przegrody budowlanej. Wykonany z niezwykle trwałego tworzywa, jakim jest poliuretan, umożliwia montaż w każdym pomieszczeniu, bez obaw o to, że straci swój perfekcyjny wygląd lub właściwości. Dodatkowo możesz pokryć dekor farbą i nadać mu każdy kolor, dopasowując tym samym do całości aranżacji.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!