Elementy dekoracyjne

Rozeta B3077

Rozeta sufitowa B3077 to komponent sztukateryjny dedykowany do montażu na suficie, efektownego obudowywania żyrandoli oraz maskowania ubytków przegród budowlanych. Tego rodzaju dekor pozwala dodać wnętrzu bardzo eleganckiego i klasycznego wymiaru - idealnie wkomponujesz model zarówno w przestrzenie nowoczesne, retro, jak i te w stylu tradycyjnym. Sztukateria pozwala również na personalizację - możesz pomalować ją przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych, by dopasować dekor do całości aranżacji.

75.2 x 4 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

346,39 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 346,39 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria
Do pobrania

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Średnica: 75,2 cm
Wysokość: 4 cm
Maksymalna szerokość otworu do wycięcia: 8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451794
opis produktu

Rozeta sufitowa B3077 oferuje także bardzo wysoki poziom trwałości, który umożliwia mocowanie jej we wnętrzach lokali usługowych, firm czy wymagających pomieszczeń, jak kuchnia i łazienka. Produkt został wyprodukowany z polimeru – tworzywa bardzo odpornego na działanie wilgoci, promieniowanie UV czy drobne uszkodzenia mechaniczne. To oznacza, że rozeta sufitowa B3077 przez wiele sezonów prezentuje się perfekcyjnie, narażona nawet na działanie licznych szkodliwych czynników. Rozeta sufitowa B3077 oferuje także bardzo szybki i łatwy montaż – wystarczy pokryć dekor dedykowanym spoiwem, które rekomenduje producent, następnie przymocować produkt do ściany, by cieszyć się jego perfekcyjnym wyglądem.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Pliki do pobrania

Modele 3D - Rozeta B3077

Pobierz

Potrzebujesz specyfikacji technicznych, cenników lub dostępu do pełnej bazy modeli 3D?

Załóż konto Premium
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!