Elementy dekoracyjne

Rozeta B3050

Rozeta sufitowa B3050 to wysokiej jakości sztukateria dedykowana do montażu na suficie lub ścianie. Z jej pomocą nie tylko efektownie wykończysz strop, ale także oryginalnie obudujesz żyrandol czy estetycznie zamaskujesz ubytki przegród budowlanych. Rozeta sufitowa B3050 wyróżnia się na tle innych, tego rodzaju komponentów bogactwem zdobień i tłoczeń, którymi jest pokryta. Dekor posiada obłe tłoczenia biegnące wzdłuż rantu, żłobione okręgi bliżej środka oraz przypominający kwiat kształt w centralnej części.

67 x 5.3 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

421,35 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 421,35 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Średnica: 67 cm
Wysokość: 5.3 cm
Maksymalna szerokość otworu do wycięcia: 6.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453354
opis produktu

Rozeta sufitowa B3050 idealnie komponuje się w aranżacjach klasycznych lub tych w klimacie retro. Dodatkowo sztukateria oferuje wyjątkową trwałość – została wykonana z bardzo odpornego polimeru, który cechuje się odpornością na kontakt z wodą, promieniowaniem UV, rysami czy odgięciem. Rozeta sufitowa B305 to także bardzo szybki i intuicyjny montaż – wystarczy pokryć sztukaterię dedykowanym spoiwem, by móc skutecznie przytwierdzić ją do sufitu. Oznacza to, że z mocowaniem produktu poradzisz sobie samodzielnie, bez pomocy fachowca, profesjonalnych narzędzi czy zaawansowanych kompetencji technicznych.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!