Elementy dekoracyjne

Rozeta B3029

Rozeta sufitowa B3029 to dekor służący do efektownego zdobienia przestrzeni sufitowych oraz maskowania ich ubytków. Ten, średniego rozmiaru, dekor posiada tłoczony motyw kwiatu, wykończony żłobionym, falowanym wzorem, biegnącym wzdłuż zewnętrznej części okręgu. Rozeta sufitowa B3029 posiada uniwersalny, biały kolor, dzięki czemu pasuje do każdej aranżacji wnętrza. Równocześnie jednak produkt został przygotowany pod malowanie, co pozwala nadać mu dowolny, upragniony kolor.

38 x 4.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

140,75 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 140,75 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria
Do pobrania

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Średnica: 38 cm
Wysokość: 4.5 cm
Maksymalna szerokość otworu do wycięcia: 7.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451701
opis produktu

Rozeta sufitowa B3029 może stanowić efektowne uzupełnienie lampy sufitowej – wystarczy przeciągnąć jej przewód przez otwór na środku dekoru lub wykonać delikatne rozwiercenie, jeśli produkt go nie posiada. Samo mocowanie sztukaterii na suficie jest bardzo szybkie i intuicyjny – wystarczy pokryć ją klejem, który rekomenduje producent i skutecznie przytwierdzić do przegrody budowlanej. Rozeta sufitowa B3029 to także bardzo odporny na uszkodzenia zewnętrzne dekor sztukateryjny – wykonany z poliuretanu, świetnie znosi kontakt z wilgocią, a nawet drobne uszkodzenia mechaniczne. Inwestując w ten model sztukaterii możesz mieć pewność, że przez wiele sezonów będzie zdobił sufit w Twoim wnętrzu.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Pliki do pobrania

Modele 3D - B3029

Pobierz

Potrzebujesz specyfikacji technicznych, cenników lub dostępu do pełnej bazy modeli 3D?

Załóż konto Premium
Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!