Elementy dekoracyjne

Rozeta B3023

Dodatkowo dekor został przygotowany pod malowanie, co oznacza, że możesz nadać mu dowolny kolor, dopasowując do całości aranżacji. Rozeta sufitowa B302 to również bardzo trwały produkt - jest odporny na kontakt z wodą, promieniowaniem UV, a nawet drobne uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że możesz zamocować go w dowolnym pomieszczeniu, bez względu na panujące w nim warunki - sztukateria przez wiele sezonów zachowa perfekcyjny wygląd.

59.2 x 8.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

227,22 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 227,22 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Średnica: 59,2 cm
Wysokość: 8.5 cm
Maksymalna szerokość otworu do wycięcia: 8.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694451671
opis produktu

Rozeta sufitowa B302 to elegancki i klasyczny dekor sztukateryjny. Posiada on tłoczone, przypominające kwiaty, wzory w środku, oraz tłoczone pasy i okręgi w zewnętrznej części rozety. Stylistyka produktu jest bardzo subtelna i efektowna jednocześnie – możesz z jej pomocą elegancko ozdobić sufit, obudować system montażowy żyrandolu oraz stworzyć oryginalne dekoracje ścienne. Rozeta sufitowa B302 oferuje bardzo szybkie i intuicyjne mocowanie – możesz przytwierdzić produkt do ściany za pomocą dedykowanego, rekomendowanego przez producenta kleju. Nie potrzebujesz do tego żadnych profesjonalnych narzędzi ani zaawansowanych kompetencji – produkt jest lekki, a jego mocowanie wygodne.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!