Elementy dekoracyjne

Rozeta B2003

Rozeta sufitowa B2003 to efektowny element sztukateryjny, z pomocą którego estetycznie wykończysz żyrandol, ozdobisz sufit i ukryjesz wszelkiego rodzaju ubytki stropów i ścian. Dekor ten wyróżnia bardzo prosta i minimalistyczna forma - nie posiada zdobień, tłoczeń ani innych efektownych elementów wyróżniających. Jedynym dekorem tego modelu są żłobione okręgi biegnące wzdłuż rantu sztukaterii.

113 x 21.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

3278,05 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3278,05 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Średnica: 113 cm
Wysokość: 21.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453392
opis produktu

Rozeta sufitowa B2003 może być montowana zarówno we wnętrzach mieszkalnych, usługowych, jak i firmowych. Jej stylistyka jest bardzo uniwersalna, a wyprodukowanie sztukaterii z niezwykle trwałego polimeru, gwarantuje jej wieloletni, perfekcyjny wygląd. Materiał bazowy produktu jest odporny na działanie wilgoci, promieniowania UV i drobne uszkodzenia mechaniczne. Możesz więc mieć pewność, że nawet po wielu sezonach od montażu dekor będzie prezentował się perfekcyjnie. Rozeta sufitowa B2003 oferuje także bardzo szybki i intuicyjny montaż – wystarczy zakupić spoiwo rekomendowane przez producenta, by skutecznie przytwierdzić sztukaterię do ściany. Dodatkowo możesz spersonalizować ją pod kątem stylistyki całości aranżacji, malując przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych na wybrany kolor.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Precyzyjne, głębokie zdobienia

Produkt wykonany z niezwykle plastycznego materiału ProFoam. Tworzywo umożliwia tworzenie w procesie produkcji głębokich, ostrych i precyzyjnych zdobień. 

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!