Elementy dekoracyjne

Podstawa pilastra D3544

Podstawa pilastra D3544 to sztukateria o wyjątkowej trwałości i niezwykłym, lecz nadal klasycznym designie. Produkt ten jest dedykowany do montażu u podstaw pilastra - stanowi bazę dla efektownej obudowy drzwi, wnęk, kominków czy okien. Równocześnie podstawa pilastra D3544 posiada bardzo klasyczną stylistykę - jej budowa konstrukcyjna przywodzi na myśl kształt kolumny. Dzięki temu dekor ten może stanowić element ozdobny wielu aranżacji wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i usługowych, hotelowych czy restauracyjnych.

9.5 x 25.2 x 3 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

54,49 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54,49 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 9.5 cm
Wysokość: 25.2 cm
Głębokość: 3 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452302
opis produktu

Podstawa pilastra D3544 oferuje niezwykłą wygodę montażu – wystarczy pokryć dekor klejem, a później przymocować trwale do ściany, by móc cieszyć się jego efektownym designem. Dodatkowo model ten jest wyprodukowany z ProFoamu, czyli tworzywa odpornego na wilgoć, promieniowanie UV i drobne uszkodzenia mechaniczne, jak chociażby rysy. Tego rodzaju materiał bazowy gwarantuje, że sztukateria przez wiele lat zachowa pierwotny wygląd, nawet narażona na liczne czynniki szkodliwe. Podstawa pilastra D3544 pozwala także na malowanie przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych – została pokryta podkładem, który zwiększy przyczepność warstwy.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!