Elementy dekoracyjne

Nasada pilastra D3533

Nasada pilastra D3533 to produkt o bardzo klasycznym wzornictwie bazującym na schodowej, lecz nieco obłej konstrukcji. Dekor przeznaczony jest do mocowania nad pilastrem, z którym tworzy niezwykle efektowną kompozycję sztukateryjną, dedykowaną np. do obudowy drzwi, okien, wnęk czy kominków. Nasada pilastra D3533 idealnie komponuje się więc z wnętrzami klasycznymi, retro, ale także tymi nowoczesnymi, bazując na oryginalnym efekcie kontrastu. Samo mocowanie dekoru jest na tyle wygodne i szybkie, że umożliwia samodzielne wykonanie montażu.

31.7 x 16.8 x 8 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

102,47 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 102,47 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 31.7 cm
Wysokość: 16.8 cm
Głębokość: 8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453415
opis produktu

Nasada pilastra D3533 to produkt, który wystarczy pokryć klejem, by następnie trwale przymocować go do ściany. Dodatkowo sztukateria została przygotowana pod malowanie – możesz nadać jej wybrany kolor, dopasowując do całości aranżacji. Pamiętaj jednak, by użyć w tym celu farb bezrozpuszczalnikowych na bazie wody, które nie uszkodzą konstrukcji dekoru. Nasada pilastra D3533 została wyprodukowana z ProFoamu – tworzywo to jest odporne na wilgoć, promieniowanie UV, a także drobne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu mocowana w najbardziej wymagających pomieszczeniach zapewnia wieloletni, perfekcyjny wygląd dekoru.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!