Elementy dekoracyjne

Podstawa pilastra D3509

Podstawa pilastra D3509 może być więc montowana w każdym wnętrzu - od domów, przez wymagające pomieszczenia restauracyjne czy hotelowe. W każdym z nich zachowa przez wiele sezonów nienaganny wygląd. Podstawa pilastra D3509 to również niezwykle wygodny i szybki montaż - chcąc zamocować dekor wystarczy pokryć go klejem, który zaleca producent i przymocować do ściany. Tego rodzaju mocowanie jest gwarancją wygody i szybkości, ale także trwałości utworzonej kompozycji.

14 x 29.5 x 4.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

99,70 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,70 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 14 cm
Wysokość: 29.5 cm
Głębokość: 4.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694452180
opis produktu

Podstawa pilastra D3509 to komponent wzorniczy, który jest dedykowany do montażu jako baza pilastra. Razem z nim tworzy efektowną kompozycję służącą do wykańczania i obudowywania wnęk, kominków, drzwi czy okien. Podstawa pilastra D3509 posiada bardzo klasyczną, subtelną stylistykę – bazującą na wypukłym, imitującym bazę kolumny kształcie, a także żłobionym wzorze u jej nasady. Produkt ten został wykonany z ProFoamu, czyli tworzywa o wyjątkowej trwałości. Dzięki temu jest odporny na promieniowanie UV, pod wpływem którego nie żółknie, wilgoć, która nie generuje odkształcania się dekoru oraz drobne uszkodzenia mechaniczne.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!