Elementy dekoracyjne

Nasada pilastra D3505

Nasada pilastra D3505 to komponent sztukateryjny dedykowany do montażu z pilastrem - wspólnie tworzą efektowne ozdoby przegród budowlanych, pozwalające na wykańczanie wnęk, okien, drzwi czy kominków. Wystarczy pokryć dekor rekomendowanym przez producenta spoiwem i połączyć z pilastrem, by móc cieszyć się efektownym wzornictwem, ale także wyjątkową trwałością stworzonej konstrukcji.

40.7 x 34.5 x 9.5 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

309,79 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 309,79 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 40.7 cm
Wysokość: 34.5 cm
Głębokość: 9.5 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453460
opis produktu

Nasada pilastra D3505 posiada bardzo oryginalne wzornictwo, oparte na licznych tłoczeniach i żłobieniach nawiązujących do motywów roślinnych. Mocowana z pilastrem wprowadzi do wielu wnętrz efekt prestiżowego designu. Możesz także bez problemu zamontować dekor w pomieszczeniach o dużym poziomie wilgotności, solidnej ekspozycji na promieniowanie UV czy narażonych na drobne uszkodzenia mechaniczne. Komponent został wykonany z ProFoamu – tworzywa cechującego się trwałością na liczne czynniki zewnętrzne. Dzięki temu nasada pilastra D3505 zachowa perfekcyjny wygląd przez wiele sezonów. Dodatkowo sztukateria jest pokryta warstwą podkładową umożliwiającą malowanie przy użyciu farb bezrozpuszczalnikowych. Wybierając ten model komponentu wzorniczego masz pewność, że przez wiele lat będzie zdobił przestrzeń, w której zostanie zamontowany.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!