Elementy dekoracyjne

Nasada pilastra D3503

Nasada pilastra D3503 to element sztukateryjny łączący w sobie najwyższe parametry odporności, niezwykłą precyzje i dokładność wykonania, a także klasyczny i elegancki design. Dekor ten ma schodową, obłą konstrukcję oraz zdobiony jest subtelnym, lecz efektownym wzorem w centralnej części. Nasada pilastra D3503 jest dedykowana do montażu z pilastrami, z którymi tworzy eleganckie kompozycje, wykańczające kominki, wnęki, drzwi i wiele innych elementów przestrzeni.

31.7 x 16.8 x 8 [cm]
Wodoodporna
Produkt wyprodukowany w Polsce

99,84 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,84 

Bezpieczne płatności online: PayU
Próbka u Ciebie: za 2 dni
Koszt dostawy: od 19,99 zł
Szczegóły
Cechy
Akcesoria

Szczegóły produktu

Dane techniczne
Długość: 31.7 cm
Wysokość: 16.8 cm
Głębokość: 8 cm
Materiał: ProFoam
Wykończenie: matowe
Kod EAN: 5901694453422
opis produktu

Dodatkowo nasada pilastra D3503 została przygotowana pod malowanie – możesz nadać jej kolor pasujący do całości aranżacji, wykorzystując do tego farby na bazie wody, bez rozpuszczalników w składzie. Równocześnie gwarantuje wieloletni, perfekcyjny wygląd – dekor jest wykonany z ProFoamu, czyli tworzywa odpornego na wilgoć, drobne uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Sprawia to, że nasada pilastra D3503 może być mocowana nie tylko w domach, ale także restauracjach, hotelach i wielu innych, wymagających przestrzeniach. Montaż tego dekoru bez problemu wykonasz samodzielnie – wystarczy pokryć go spoiwem, następnie przytwierdzić do przegrody budowlanej.

Cechy produktu

Wodoodporna

Wodoodporna

Listwa jest w pełni wodoodporna. Oznacza to, że może być z powodzeniem stosowana w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, czy kuchnie. W sytuacji zalania, bezpośredni kontakt nie wpłynie na wygląd listwy.

Odporna na promienie UV

Odporna na promienie UV

Listwa, dzięki specjalnym uszlachetnieniom i powłokom jest odporna na promieniowanie UV. Montaż listwy w nasłonecznionym miejscu nie spowoduje jej żółknięcia, ani odbarwień.

Odporna na pęcznienie

Odporna na pęcznienie

Listwy Mardom Decor, w przeciwieństwie do listew wykonanych z MDF i innych tworzyw, nie ulegają odkształceniu, rozwarstwieniu i pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Są stabilne wymiarowo i nie kurczą się ani nie rozprężają pod wpływem zmian warunków atmosferycznych w pomieszczeniu.

Lekki i bardzo odporny materiał

Lekki i bardzo odporny materiał

Produkt wykonany z lekkiego materiału ProFoam. To tworzywo pozwala na montaż dużych gabarytowo elementów bez ryzyka odklejenia się ich od ściany, czy sufitu.

Dedykowane akcesoria

Wpisz np. rodzaj, styl, kolor lub skorzystaj z podpowiedzi poniżej

Wystąpił błąd podczas zmiany ilości, prosimy spróbować ponownie.

Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Zapisaliśmy Twój adres.
Jesteśmy w kontakcie!